İstanbul'da sokak ortasında yaşanan silahlı kavga, görenlerin yüreklerini ağızlarına getirdi.

Sarıyer'de önce haraketli bir tartışmaya giren bir grup kişi arasında, ilerleyen dakikalarda kavga daha da şiddetli bir hale geldi ve silahını çıkaran bir iki tartıştığı diğer kişilerin üzerine kurşun yağdırdı. Yaralılar en yakın hastaneye kaldırılırken suçlu ise olay yerinden kaçtı. İşte bu dehşet veren haber ile ilgili tüm detaylar!

Sokak Ortasında Vahşet!

kavga-1

Geçtiğimiz saatlerde İstanbul Sarıyer Ferahevler Mahallesinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Bir grup arkadaş sokak ortasındaki bir kahvaltıcıda yemek yerken yanlarına yanaşan ve onlarla konuşmaya başlayan biriyle tartışmaya girdiler. İlk dakikalarda sözlü bir tartışma yaşanırken ilerleyen dakikalarda işler daha da kızıştı ve yumruklar konuşmaya başladı. Oturan arkadaşlarla konuşmaya gelen kişi, gözü dönmüş bir şekilde belindeki silahına sarıldı ve olaylar bu noktadan sonra içinden çıkılamaz bir yere geldi.

polis

Silahı belinden çıkarttığı gibi ateş etmeye başlayan kişi, tartıştığı gruptan birini direkt olarak olay yerinde yaraladı ve vurulan kişi yere yığıldı. Diğer arkadaşlar silahın ortaya çıkmasından sonra koşarak ortamdan uzaklaşmak isteseler de arkadaşların birisi kaçmayı başarırken diğeri silahla yararlandı ve yere yığıldı. 2 kişinin ağır bir şekilde yaralandığını gören etraftaki sakinler anında polise ve ambulansa haber verdiler.

Silahıyla tartıştığı iki kişiyi yaralayan suçlu ise kavgadan sonra direkt olarak olay yerinden kaçtı ve kayıplara karıştı. 

Güvenlik Kameralarına Yansıdı!

kamera

Çocuk Okutan Aileleri İlgilendiriyor! Ziraat, Çocuklarınızın Tüm Eğitim Masrafları İçin 45.000 TL Ödeme Veriyor Çocuk Okutan Aileleri İlgilendiriyor! Ziraat, Çocuklarınızın Tüm Eğitim Masrafları İçin 45.000 TL Ödeme Veriyor

Yaşanan silahlı kavgadan sonra yaralılar hastaneye kaldırılırken polislerde olay yeri inceleme yapabilmek için kavganın yaşandığı yeri incelemeye aldılar. Kavganın yaşandığı sokaktaki güvenlik kameraları incelendiğinde silahlı kavganın ve kişilerin yaralanma görüntülerinin saniye saniye kameralara yansıdığı görüntülendi. Polis iki kişiyi sokak ortasında yaralayan ve sonra kayıplara karışan zanlıyı yakalamak için son hızda çalışmalarını sürdürüyor.