ATV'nin reyting rekortmeni programının sunucusu Müge Anlı, her daim sosyal medyanın ve televizyon seyircilerinin gözbebeği olmaya devam ediyor. Uzun yıllardır programıyla reyting sıralamasını domine etmeyi başaran Müge Anlı, hem işine duyduğu saygı hem de canlı yayında konuklarına söylediği sözlerle sosyal medyada sık sık gündem

müge anlı 2 olmayı başaran güzel sunucumuz hakkında ortaya atılan bir iddia herkesi oldukça şaşırttı!

Bir TikTok kullanıcısının söylediğine göre Müge Anlı'nın programına seyirci olarak giden kişiler, güzel sunucu ile kendi telefonları ile fotoğraf çektiremiyormuş. Sadece asistanının telefonundan fotoğraflar çekiliyor ve bu fotoğraflarda Müge Anlı'nın üstünde oynandıktan sonra fotoğraf sahibine gönderiliyormuş! Her daim kendisini farklı göstermeye çalışan kişilere yüklenen ve demediğini bırakmayan Müge Anlı'nın bu hamlesi herkesi oldukça şaşırttı. Ancak elbette bu konunun doğru olup olmadığını bilemiyoruz. İsterseniz videoyu ve olayı hep birlikte inceleyelim.

Müge Anlı Esra Erol

Müge Anlı Hakkında Şoke Eden İddia!

Bildiğiniz gibi TikTok neredeyse Instagram'dan bile daha popüler bir sosyal mecra haline geldi. Günlük yaşantısıyla ilgili pek çok video çeken kullanıcı bulunuyor. Bu kullanıcılardan biri de Müge Anlı ve Esra Erol'u seyretmek için ATV stüdyolarına gittiğini anlattığı bir Vlog çekiyor. Aynı gün hem Müge Anlı hem Esra Erol'un programını ziyaret eden bu gençler, iki sunucuyu da çok sevdiklerini dile getiriyor. Ancak Müge Anlı hakkında ortaya çıkan bir gerçek herkesi oldukça şaşırtıyor.

Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi? Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi?
@sevdsem Ben basvuruda bulunmadim kuzenimin tanidigi vardi ama kolaylikla basvurup herkes gidebilir ucretsiz di donuste de servis birakiyor sizi ☺️ #mugeanli #esraerol #seyirci #keşfettt #atvkanal ♬ Kafile - Yüksek Sadakat

Videoyu çeken kişinin söylediğine ve daha sonra yorumlarda belirttiğine göre Müge Anlı, canlı yayına gelen konukların kendi telefonlarıyla fotoğraflarını çekmesine izin vermiyormuş! Fotoğraflar, Müge Anlı'nın asistanı tarafından çekiliyor ve sonrasında ilgili kişilere gönderiliyormuş. Bunun nedeni ise Müge Anlı'nın fotoğraflarında şop yapılmasıymış! Her daim kendini farklı gösteren kişilere ve özellikle de filtrelere, efektlere karşı çıkan Müge Anlı hakkında söylenen bu sözler herkesi oldukça şaşırtıyor.