Nakit ihtiyaçlarının süratli bir şekilde karşılanabilmesi amacıyla, Denizbank İhtiyaç Kredisi kapsamına çeşitli ürünleri kullanıcılara sunuyor. İhtiyaç kredilerinin farklı koşullara sahip kişiler için, farklı özelliklere sahip olması gerekmesi, bankanın buna yönelik özel çalışmalar yapmasına neden oluyor. Bu kredilerin kullanıcılara en hızlı şekilde ulaşabilmesi, formalitelerden arındırılmış başvuru işlemleri ve teknolojinin verimli kullanımıyla mümkün oluyor. Denizbank İhtiyaç Kredisi ürünleri arasında isteyen herkesin başvuru yapabileceği “Cebimde Kredi” ürünü büyük ilgi görüyor.

Cebimde Kredi Kampanyası Özellikleri

Cebimde Kredi adıyla sunulan Denizbank ürünü, herkesin cep telefonuyla gönderdiği bir SMS aracılığıyla başvuru yapabildiği bir finansman ürünü. İhtiyacın oluştuğu her zaman yapabildiğiniz başvuru, süratli bir şekilde incelenerek yanıtlanıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Sms aracılığıyla “KREDİM TC kimlik no  Doğum tarihi (gün,ay,yıl son iki hanesi)” formatıyla 3280’e göndermeniz gerekiyor. Bu gönderimi gerçekleştirdikten dakikalar sonra kullanabileceğiniz kredi miktarı ve onayı yine telefonunuza mesaj olarak iletiliyor.

Bu aşamadan sonra size en yakın Denizbank şubesine kimliğinizle birlikte başvurmanız gerekiyor. Başvuruyu gerçekleştirdikten sonra, kısa süre içerisinde kredinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla istediğiniz her yerden ve istediğiniz zaman kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirebiliyorsunuz.

İhtiyaç kredilerinde uyguladığı faiz oranı % 2,47’den başlıyor. Faiz oranı talep edilen kredi ve vade seçeneğine göre değişiyor.

Cebimde Kredi Kampanyası Katılım Koşulları

  • İsteyen herkes cep telefonundan 3280 numarasına gönderdiği bir Sms ile Cebimde Kredi başvurusu yapabiliyor.
  • Cebimde Kredi kampanyasıyla en fazla 55.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Onaylanan kredinizi kullanabilmek için, en yakın Denizbank şubesine kimliğinizle birlikte başvurmanız gerekiyor.
  • Kredinizi 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçeneğiyle kullanabilirsiniz. 50.001 TL ve üzeri krediler, yasa gereği en fazla 24 ay vadeyle sınırlandırılmıştır.
  • Vade uzunluğu ve kullanılan kredinin miktarına göre, Cebimde Kredi faiz oranı % 2,47’den başlıyor.
  • Cebimde Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra, gerektiğinde aynı gün içerisinde iptal edebiliyorsunuz. Aynı gün içerisinde iptal edilmeyen krediler işleme konuluyor. Bu durum ancak vadesinden önce kredi kapama işlemiyle kredinizi kapatabilirsiniz.
  • Kredi onaylandıktan sonra herhangi bir kefil veya teminat gerekmiyor. Bununla birlikte, gerekli gördüğünde şubelerin bu türlü talepleri olabiliyor.
  • Cebimde Kredi Kampanyasına başvuru sadece SMS ( kısa mesaj ) aracılığıyla yapılabiliyor.
  • Gönderdiğiniz Sms, kullandığınız operatörün 1 SMS ücretiyle ücretlendirilir.