Günümüzde cep telefonları, hayatımızın her anında bize eşlik eden cihazlar haline dönüştü. Gelişmiş özellikleriyle her konuda başvurduğumuz cihazlar haline gelen cep telefonları, adeta temel ihtiyaç haline dönüştü. Cep telefonu teknolojisinin hızla gelişmeye devam etmesi, sürekli yeni modelleri hayatımıza sokuyor. Ancak cep telefonlarının bu gelişimini takip etmek, ekonomik açıdan fazlasıyla yorucu oluyor. Cep telefonu fiyatlarındaki artış karşısında gümrüğe takılan cihazlar önemli bir alternatif oluşturuyor. Çünkü günümüzde gümrükte takılan cep telefonları e-ihale sistemi üzerinden daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

İhaleyle Uygun Fiyata Telefon

Ticaret Bakanlığı’nın e-ihale sistemi sayesinde en yeni model cep telefonlarını dahi piyasanın yarı fiyatına alabilmek mümkün oluyor. Bakanlık, gümrüklerde takılı kalan cep telefonlarını açık arttırma usulünde e-ihale sisteminden satışa çıkartıyor. İhale usulünde satışa çıkartılan cep telefonları için oldukça düşük başlangıç bedelleri belirleniyor. Uygun başlangıç bedelleri sayesinde son model cep telefonlarını dahi neredeyse piyasanın yarı fiyatına satın alabiliyorsunuz. E-ihale sisteminden uygun fiyatlara cep telefonu almak üzere teklif oluşturmak üzere teminat bedelini yatırmanız gerekiyor. Teklif oluşturma ve teminat bedelini yatırmak için e-ihale sistemine üyelik gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Bakanlığın e-ihale sistemine üyeliğinizi açtıktan sonra satış ilanı aktif olan cep telefonlarına belirlenen tutarlardaki teminat bedellerini yatırarak, teklifinizi oluşturabiliyorsunuz. İhale teminat bedellerini Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Katılım Bankası şubelerinden yapabilirsiniz. Ayrıca bu kamu bankalarının internet bankacılığı sistemlerini de teminat bedeli yatırmak için kullanabiliyorsunuz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Gümrükte İhaleye Çıkartılmış Uygun Fiyatlı Cep Telefonları

Ticaret Bakanlığı’nın e-ihale sisteminde güncel olarak cep telefon satış ihalesi ilanları bulunuyor. Bu ihaleleri takip ederek, fiyat ve özellik bakımından sizin en için en uygun olan ilana teklifte bulunabilirsiniz. Teklifte bulunduğunuz ihalelerin son teklif süresi sona erdiğinde, en yüksek teklif sizdeyse cihazı siz satın alabiliyorsunuz. Teklifte bulunabileceğiniz güncel satış ihaleleri;

  • 1 Adet Samsung Galaxy J7 Black SM700 Cep Telefonu 1.000 TL
  • 2 Adet Redmi Note 4 Cep Telefonu 2.300 TL
  • 2 Adet “Samsung”ve 2 adet “Redmi”  Cep Telefonu 3.650 TL