Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

Konya’ da kalbi durduğu için hastaneye başvurulan Suriyeli Hasen Alluş’ un, yapılan ilk incelemede boğularak öldüğü ortaya çıktı. Daha sonra yapılan araştırmada, ailesinin cin çıkarma amacıyla bir hocaya götürdüğü, cin çıkarma senası sırasındaysa boyun kemiklerinde kırıklar meydana geldiği ve boğularak öldüğü belirlendi. Alluş’ un ölümüyle ilişkili olduğu düşünülen 5 kişi ve cin çıkarma senasını gerçekleştiren kişi gözaltına alındı.

Otopsi Yapıldı

Ölümü şüpheli bulunan Hasen Alluş için otopsi kararı alındı. Yapılan otopside, boynunda boğma nedeniyle oluşan izler ve kaburga kemiklerinde kırıklar belirlendi. Konya Ereğli ilçesi Ziya Gökalp Mahallesi’ nde ikamet eden Suriye uyruklu Hasen Alluş, Perşembe günü yakınları tarafından hastaneye getirildi. İlk müdahalede kalbinin durmuş olduğu anlaşılan Alluş, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılmadı. Ardından ölümünde ki şüphe nedeniyle yapılan otopside, Allış’ ın boynunda boğma nedeniyle oluşabilecek izler ve göğüs kemiklerinde de kırıklar tespit edildi. Bu yeni durum üzerine, polis tarafından inceleme başlatıldı. İnceleme sırasında ailenin ifadesi alındı.

Cin Çıkarma Seansında Öldüğü Ortaya Çıktı

Hasen Alluş’ un ailesi, cin çıkarma seansı için, vatandaşları olan İbrahim El Hac Ali’ yi çağırdıklarını belirtti. Ali, Alluş’ un içindeki cini çıkarmak için boğazını sıktı. Allış’ un kalbinin durduğunu anlayınca kalp masajı yapmaya başladıklarını, arkasından da hastaneye götürdükleri ifadelerle belirlendi. 39 yaşındaki İbrahim El Hac Ali, 37 yaşındaki eşi Hasne A., bacanağı 37 yaşındaki İbrahim El H., eşinin 30 yaşındaki kardeşi Yüsra A. ile çocukları 17 yaşındaki Verde ile 15 yaşındaki Hüseyin A.’yı gözaltına aldı.

Olayla ilgili devam eden soruşturmada, otopsi gerçekleştirildi. Otopsi sonrasında Ereğki ilçesinde toprağa verilen Hasen Alluş’ un ailesi ve cin çıkarma seansını yapan İbrahim El Hac Ali’ nin sorguları halen devam ediyor. Haklarında kasten işlenmiş cinayetten dava açılacağı, ifadeler yoluyla kimin olayda ne kadar sorunlu olduğunun tespiti yapılmaya çalışıyor. Cin çıkarma ayinine neden başvurulduğu, bu ayinin neden bu denli ileri şiddet içerdiği konusunda da ayrıntılı incelemeler yapılıyor. Suriye uyruklu kişiler arasında, sağlık sorunları için bu tür yöntemlere başvurmak sıklıkla yapılıyor.