Hukuk sistemimizin üst mahkemelerinden birisi olan Yargıtay, bu kez görülen önemli bir dava ile değil bir cinsel ilişki dedikodusu ile ülke gündemine düştü. Kurumda bulunan hukuk dairelerinden birisinde görev yapan bir erkek görevlinin makam odasında bir kadın ile cinsel bir ilişkiye girdiği iddia ediliyor. İddia sahibi ise yine kurumda çalışan bir kat görevlisi. T24 yazarlarından Asuman Aranca'nın yapmış olduğu habere göre, Yargıtay çalışanının makam odasında bir kadınla cinsel ilişkiye girmesi, kat görevlisinin temizlik amacıyla odaya girmesi ile ortaya çıktı. İşte detaylar!

Yargıtay'da Cinsel İlişki İddiası

Bugün ülkenin en önemli yargı organlarından birisi olan Yargıtay'da, makam odasında yaşandığı iddia edilen bir cinsel ilişki iddiası gündeme bomba gibi düştü. T24 yazarlarından Asuman Aranca'nın yapmış olduğu habere göre, Yargıtay'daki hukuk dairelerinden birisinde görev yapan bir erkek çalışanın, makam odasında bir kadınla cinsel bir ilişkiye girdiği iddia edildi. Söz konusu ilişkiye tanıklık eden kişi ise yine kurumda çalışan bir kat görevlisi. Kat görevlisi temizlik yapmak amacıyla kendisinde bulunan anahtarla odaya girdiğinde çiftle karşılaştığı iddia ediliyor.

Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

Odalarda Banyo Bulunuyor

Yaşanan bu olaya, Yargıtay'da kat görevlisi olarak çalışan bir çalışanın tanık olduğu söyleniyor. Görevlinin mesai sonrasında temizlik yapmak amacıyla kendisinde bulunan anahtarla içeriye girmesinin ardından görevli cinsel ilişkiye giren çiftle karşılaşıyor. Yapılan iddialara göre temizlik görevlisi arkada bulunan dinlenme bölümüne geçtiği zaman söz konusu çifti görüyor. Bilindiği gibi Yargıtay üyeleri için yapılmış olan odalarda bir dinlenme odası ile birlikte bir de banyo bulunuyor. Yargıtay hukuk dairesi üyesinin de makam odasında bulunan dinlenme odasında ilişki yaşadığı yapılan iddialar arasında yer alıyor. Yine yapılan haberden elde edilen bilgilere göre, Yargıtay çalışanının cinsel ilişki yaşadığı kadının Yargıtay çalışanı olmadığı yönünde. Bununla birlikte Yargıtay hukuk dairelerinden birisinde çalıştığı bilinen Yargıtay üyesinin olayın açığa çıkmasının ardından hızlıca izne ayrıldığı aktarıldı. Diğer Yargıtay yetkililerinin ise olayla ilgili iddiaları duymadıkları yönünde açıklama yapıldı. Sürecin nasıl işleyeceğini ise kısa süre içerisinde hep birlikte göreceğiz.