Gülşen 2022 Ağustos ayı içerisinde tutuklanmış ve ardından ev hapsi verilmişti. Ev hapsinin de Eylül ayında kaldırılmasından sonra Gülşen gözlerden uzak durmayı tercih etmişti. Böylece yaşananların biraz unutulmasını sağlayarak, aynı zamanda yaşanan moral bozucu deneyimin etkilerinin hafifletilmesini hedeflemişti. Herkes merakla Gülşen’ den bir haber almayı beklerken, O dün gece ilk sahnesini yaptı.

Gülşen Yeniden Sahne Aldı

En son Bodrum’ da 23 Ağustos 2022 tarihinde sahne alan Gülşen, ikonik bir kıyafet giymiş ve çok ilgi çekmişti. O konser sırasında müzisyen arkadaşlarıyla gerçekleşen bir şakalaşma, daha önceki sosyal medya açıklamalarının üzerine gelmiş ve bu şakalaşma gündeme taşınınca konserden 3 gün sonra tutuklanmıştı.

Tutuklama ev hapsine çevrilmiş, ev hapsi de Eylül ayında kaldırılmıştı. Ancak ev hapsinin kalkmasının ardından Gülşen hem hiç sahneye çıkmadı hem de medya da yer almadı. Bir anlamda yaşananların herkes tarafından unutulmasını sağlayan Gülşen, kendisinin yaşadığı süreç nedeniyle moralini düzeltmesini de sağlamış oldu.

Nihayet Yeniden Sahneye Çıktı

Nihayet Gülşen önceki gece, bir yılbaşı kutlaması için sahneye çıkarak, hayranlarını sevindirdi. Sahnede Gülşen’ in nasıl davranacağı ve ne giyeceği konusu çok merak ediliyordu. Gülşen sahneye her zamanki gibi sansasyonel bir şekilde çıktı ve önceki zaman göre hiçbir şeyin değişmeyeceğinin sinyalini verdi. Gülşen’ in sahnesinde ve tarzında herhangi bir değişiklik yok. Gülşen’ in bu yaklaşımına hayranlarından bol alkışlı destek geldi.

Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

Konser sırasında katılımcıların Gülşen’ i bol bol alkışladığı ve coşkulu bir şekilde desteklediği gözlerden kaçmadı. Gülşen 2022 yılı Ağustos ayına kadar yaşanan süreçte, sosyal medya ve diğer medya organları aracılığıyla çeşitli açıklamalar yapmış ve bu açıklamaları için çeşitli kesimlerden tepki almıştı. Bu tepkiler devam ederken 23 Ağustos tarihinde verdiği bir konser sırasında, arkadaşlarıyla şakalaşırken sarf ettiği bazı cümlelere, toplumun bir kesiminde rahatsızlık oluşturmuştu.

Giyimi ve sahnede ki davranışlarıyla da eleştirilen Gülşen, ardından yaşanan olumsuz süreç sonrasında, önceki gece yeniden sahne aldı. O zamandan beri ilk defa sahneye çıkan Gülşen’ in tarzında hiçbir değişiklik yapmamış olması dikkatleri çekti.