Ekranların sevilen yüzü, bir dönem “ Kim Milyoner Olmak İster “ yarışmasıyla özdeşleşmiş olan ünlü sanatçı Kenan Işık, 2014 yılından bu yana komada. 2014 yılında gittiği spor salonunda, spor yaptıktan sonra saunaya giren Kenan Işık, seans sonrasında fenalaşarak düşmüş ve kafasını çarpmıştı. Bu düşüş sonrasında bilinci kapalı şekilde hastaneye kaldırılan Kenan Işık, beyin kanaması geçirmişti.  

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

Hastanede 4 saat süren bir ameliyat sonrasında komaya girmiş ve yapılan tedavilere rağmen bu durumunu korumuştu. 2014 yılından bu yana komada bulunan ünlü oyuncu, evinde tedavi görmeye devam ediyor. Sağlığıyla ilgili çeşitli asılsız haberlerin sürekli ortaya çıkması, ünlü sanatçının sağlık durumuyla sürekli gündem olmasına yol açıyor. Okuyucularımız için Kenan Işık’ ın sağlık durumuyla ilgili son haberleri okuyucularımız için araştırdık.

Kenan Işık İyileşti mi?

Dizi ve televizyon filmleriyle tanınan ve çok sevilen Kenan Işık, Star TV’ de bir dönem ana haber bültenini sunmaya başlamıştı. Bu sunumla birlikte daha geniş kitleler tarafından tanınan sanatçı, ardından “ Kim Milyoner Olmak İster “ isimli bilgi yarışmasının sunuculuğunu üstlenmişti. Bu yapımla özdeşleşen ve çok geniş kitleler tarafından sevilen Kenan Işık, elim bir kaza sonrasında 2014 yılında beyin kanaması geçirmişti. Sanatçının sauna sonrasında ayağının kayması sonucu düşerek başını vurması, beyin kanaması geçirmesine yol açtı.

Bilinci kapalı bir şekilde hastaneye kaldırılan sanatçı, 4 saat süren bir ameliyat sonrasında koma durumuna girmişti. O tarihten bu yana durumunu koruyan, bir süre sonra tedavisine evde devam edilen sanatçının arkadaşı Ozan Zeybek, sağlık durumuyla ilgili açıklamalar yaptı. Ozan Zeybek, Kenan Işık’ ın tedavisinin evinde sürdürüldüğü ve kendisine çok iyi bakıldığını açıkladı. Zeybek “  Nisan'da 8 yıl olacak. Ama bakımı çok iyi. Kenan Işık'ı nasıl biliyorsanız öyle. Her gün sakal tıraşı yapılıyor, besin takviyesi alıyor. Yatan hastalarda genellikle yaralar çıkar, zayıflama olur. Ama Kenan Işık bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Böyle hafızalarda kaldığı gibi. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor. “ dedi. Sanatçının sağlığıyla ilgili herhangi bir gelişmenin olmadığı ve durumunu koruduğu böylece ortaya çıkmış oldu. Hakkında çıkan asılsız haberlere inanılmaması, yakınlarından gelen açıklamalara güvenilmesi gerekiyor.