İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ nun gerçekleştirdiği Bilecik ziyaretinde öne çıkan ve kendisinden hayli söz ettiren, bu sebeple de kendisine “ Bilecikli Tangeryan “ lakabı takılan Bilecik Belediyesi Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, bir canlı yayına katılarak kendisiyle ilgili yapılan yorumlara cevap verdi.

Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Bilecik ziyareti gerçekleştirdi. Bu ziyaret sonrasında Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı hareketleriyle ve yaptıklarıyla sosyal medyada gündem haline geldi. Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan ve unutulmayan “ Game of Thrones “ dizisindeki karaktere benzetilen Subaşı’ nın görüntüsü, süratli bir şekilde sosyal medya da gündem olmasına yol açtı.

Subaşı Teşekkür Etti

Bu durum üzerine Subaşı, sosyal medya hesabı aracılığıyla “ İltifatlarınız, esprileriniz ve güzel yorumlarınızı görüyor, herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Unutmadan, Winter Is Coming! " paylaşımını yaptı.

Bilecik Belediyesi'nin Görüntüsüyle Avrupalı Olan Başkan Vekiline İltifatlar Yağdı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ nun Bilecik ziyaretinin arkasından günlerdir hakkında konuşulmaya devam edilen Melek Mızrak Subaşı, Ece Üner ile TV100 ana haber bültenine katıldı. Canlı yayında yaşananlar ve kendisiyle ilgili açıklamalar yaptı. Ece Üner tarafından kendisine sorulan “ Her fotoğrafta dik duruyorsunuz, kafanız sürekli yukarı bakıyor, buna dair söylemek istediğiniz bir şey var mı? " sorusuna Subaşı " Bizler Türk kadınları, Cumhuriyet kadınlarının her zaman başı dik durmalı. Bizim inanılmaz gurur verici bir tarihimiz var. " şeklinde yanıt verdi.

Açıklamalarının devamında " Biz Atatürk kadınlarıyız en başta. Aynı zamanda Atatürk kadınları ve toplumumuzdaki tüm kadınlar o kadar güçlü varlıklar ki biz hem işi yönetip, hem evi yönetip, hem çocuğumuzu büyütüp her şeye ayrı duygusallıkta yaklaşabilen varlıklarız. Her zaman başımız dik olmalı gururluyuz en çok da özgürüz. Bu yüzden Cumhuriyet kadınları olarak dik başlı olmalıyız, başımız öne eğilmemeli. “ dedi.

Melek Mızrak Subaşı tarafından yapılan açıklamalar sonrasında da sosyal medyada hakkında çok konuşulmaya devam ediyor. Daha uzun süre gündemde kalmaya devam edeceğine kesin gözüyle bakılıyor.