Sevilen magazin programı "Söylemezsem Olmaz", yeni sezona Deniz Akkaya, Bircan Bali ve Seren Serengil üçlüsüyle hazırlanıyor. Ama şimdiden ipler gerildi!

Beyaz TV'nin sevilen magazin programı "Söylemezsem Olmaz", tam 7 yıldır ekran yolculuğuna devam ediyor. Bu uzun süre içinde de yorumcu kadrosu en çok değişen magazin programı rekorunu kırmış olabilir! Kadronun demirbaşı Bircan Bali hariç neredeyse herkes değişti. Çoğu değişikliğin sebebi de yorumcuların ele aldıkları haberlerden daha büyük sansasyonlara imza atmasıydı. Örneğin, Nihat Doğan'ın infial yaratan açıklamaları ve Ece Erken'in karıştığı yasak aşk onların televizyondaki sonlarını getirdi.

Yeni Yorumcu Şaşırttı

Söylemezsem Olmaz

Geçen sezon oldukça iyi rating alan Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil üçlüsünden ayrılan kişi ise Arto oldu. Sebebi bilinmeyen bu ayrılığın sebebinin "kan uyuşmazlığı" olduğu konuşuluyor! Gerçekten de fırlama yanı ve hazırcevaplığıyla bilinen Arto programda bu yanını pek gösteremedi ve gölgede kaldı. Onun yerine geçen isim de Deniz Akkaya oldu. Bu oldukça şaşırtıcı bir seçimdi çünkü Deniz Akkaya ve Seren Serengil'in arası pek de iyi değildi!

Mahkemelik Oldular

Deniz Akkaya

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Seren Serengil ve Deniz Akkaya bir dönem yine birlikte magazin programı sunuyordu. O dönemde de aralarında bir sorun yoktu. Ama yıllar sonra sosyal medyada başlayan atışma mahkemeye kadar uzadı! İki yıl önce sosyal medya hesabında skandal bir açıklama yapan Seren Serengil, aldatılan kadınlara çekilişle botoks hediye edeceğini söyledi. Deniz Akkaya'nın tepkisi ise sert oldu: "Kadınların sorunlarını böylesine basit bir konuya indirgeyemezsin böylesine önemli bir konuyu reklam malzemesi yapamazsın!"

Seren Serengil

"İşsiz güçsüzler bana sataşıyor" temalı bir konuşma yapan Seren Serengil, bu kez kendisini pişman edecek bir karşılık aldı. Deniz Akkaya birlikte çalıştıkları dönemde Seren Serengil'in program için verilen kıyafetleri sahiplendiğini ve parasını da çalışanlara yüklediğini iddia etti! Giderek büyüyen gerginliğin ardından Deniz Akkaya eski çalışma arkadaşı hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Kılıçlar Çekildi

Seren Serengil-1

Hal böyle olunca, ikilinin birlikte nasıl çalışacağı merak ediliyordu. Zaten daha sezon başlamadan kılıçlar çekildi! Seren Serengil, Deniz Akkaya'nın hakaret edip dava açtığı Arda Bektaş'la çalışmaya başladı. "Söylemezsem Olmaz" bu sezon dostluktan değil gerginlikten yürüyecek herhalde!