Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında geçtiğimiz gün Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto arasında ipler gerildi! Aralarında ne yaşandığını bilmediğimiz üçlümüz birden bire düşman kesildi. Seren Serengil'in ABD tatiline gittiğinde stüdyoda halay çeken Bircan Bali ve Arto'ya alınan Seren Serengil için bardağı taşıran son damla Arto'nun Gülben Ergen'in konserine gitmesi ve ünlü şarkıcıyla fotoğraf paylaşarak Seren Serengil'e imada bulunması oldu.

Instagram'da Demediğini Bırakmadı!

Tüm bu yaşananların ardından Seren Serengil, Instagram'dan; "Terbiyemden bugüne kadar yapılanlara 'Boşver Seren, bunlar kim, senin muhattabın olacak. Sakın cevap verme! Seviyeni düşürmüş olursun' dedim. Ama sabır da bir yere kadar. Hayatta en ucuz hareket biriyle aranız bozulduğunda gidip onun düşmanına yaklaşmak. Anca basit ve kalitesiz insanların yapacağı şey bu. Bugünden sonra sabrım ve nezaketim bitti. Çünkü sizler bunu anlayacak tipler değilsiniz. Size, sizin gibi yapmak lazım değil mi? Bundan sonra anlarsınız. Peki bakalım, dostunuzun düşmanı ile yola devam etmek ne demek bir öğreneyim. Sırf nasıl hissettiğimi anlamınız için... Sizin gibi olamam ama sizin yaptıklarınızı ben de yapmaya karar verdim. Bakalım 'Ah ne güzel yapıyorsun' mu diyeceksin? Şimdi sıra bende!" açıklaması yaptı.

Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali, Söylemezsem Olmaz programında yüzleşti. Bircan Bali "Tabi ben Noynoy'un hastalığını başkalarından öğrendim. Bir Seren'le Instagram'da takipleşmiyoruz. Kan davası olduğu için aramızda" diyerek kavganın fitilini ateşledi. Sonrasında "Seren sana 'mobbing' demişsin onu sormak istiyorum. Sana mobbing yapanın kim olduğunu söyle biz zan altında kalıyoruz" deyince eteklerdeki tüm taşlar dökülmeye başladı.

"Ben burada en son Amerika'ya giderken sizi yanaklarınızdan öptüm, keşke olmasaydı. Birbirimizle ilgili endişelerimiz varsa ekran önünde konuşmayalım" diyen Seren Serengil'e, Bircan Bali'den yanıt gecikmedi; "Ekran dışında ben sana hiçbir şey söyledim mi? Dışarıda görüşmüyoruz bile" Seren Serengil bunun üzerine "Ben burada yokken siz halay çektiniz 'Biz ikimiz de iyiyiz' dediniz" ifadelerini kullanınca Bircan Bali "Ben ne zaman böyle bir ifade kullandım? Hiç haksızlık yaptığını düşünüyor musun?" sorusunu sordu. Seren Serengil ise "Ben bazı hareketleri hak etmiyorum burada. Birbimizle konuşmuyor olabiliriz ama her fırsatta birbirimizin düşmanlarına gitmemeliyiz" diyerek topu Arto'nun Gülben Ergen'le fotoğraf paylaşmasını gündeme getirdi attı.

Kavga Nereye Kadar Devam Edecek?

Ardından da Serengil; "Ben kırılıyorum, kızıyorum. Bizler ayakları geri geri gitmek zorunda olmadan çalışmalıyız. Bircan benim arkadaşım değil. Arkadaşım da Arto senin gibi 30 yıllık arkadaşım değil. Bu yaşananları doğru bulmuyorum. Kişisel şeyleri içeride konuşalım." Arto'yu hedef alarak; "Senin artık beni sevip sevmediğini bilmiyorum, sevmediğini düşünüyorum" deyince Arto "Yazdıklarından sonra aslında hiçbir şey önemli değil" dedi. Bakalım bu üçlünün kavgası nereye kadar devam edecek?