Beyaz TV'nin ilgiyle izlenen magazin programı "Söylemezsem Olmaz", tam 7 sezondur ekran macerasına devam ediyor. Müge Anlı, Esra Erol, Didem Arslan Yılmaz, Çağla Şıkel gibi iddialı isimlerin olduğu gündüz kuşağında tutunabilen tek ve en çok izlenen magazin programı "Söylemezsem Olmaz"! Bu durum magazin konseptinden ziyade sunucuların ve yorumcuların seçiminin çok daha önemli olduğunun bir göstergesi. Zaten ekip genelde o kadar sansasyonel isimlerden seçiliyor ki, karıştığı olaylar yüzünden televizyona bir daha çıkamayanlar bile oluyor!

Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor

Mahkemelik Olmuşlardı

Söylemezsem Olmaz

"Söylemezsem Olmaz", geçen sezon da Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil'den oluşan bir "rüya takım" ile yola çıktı ve çok iyi izlenme oranları yakaladı. Üstelik yorumcular arasında herhangi bir sansasyon ya da polemik de yaşanmadı. Ama ne olduysa oldu Arto kadrodan çekildi. Yerine de Seren Serengil'in düşmanlarından Deniz Akkaya geldi!

Seren Serengil Deniz Akkay

Zamanında büyük tartışmalar yaşayan ve mahkemelik olan ikili, tepkilerini açık açık ortaya koymasalar da şimdiden birbirlerine cephe almaya başladılar. Ama izleyiciler daha bu gerginliğe yeni alışmışken bir bomba daha patladı!

Bu Sözler Kime?

Seren Serengil Arto

Arto programda Seren Serengil'le çekişmesi ve polemik yaşaması beklenen biriydi. Ama ikili çok eski dost ve "kanka" çıktı! Seren Serengil her fırsatta Arto'ya yayında ve sosyal medya hesaplarında övgüler yağdırdı. Kadrodan ayrıldıktan sonra da Arto'yu yalnız bırakmadı. Hatta eskisinden daha sık bir araya gelmeye başladılar bile diyebiliriz! Ama Seren Serengil-Arto dostluğu zirve yapmışken, Bircan Bali cephesinden kötü bir haber geldi.

Programdan ayrıldığı zaman yarım ağızla Arto'ya veda eden Bircan Bali daha sonra eski iş arkadaşını takipten çıkardı. Bu hamleye karşılık Arto da Bircan Bali'yi takipten çıkardı ve ağza alınmaz hakaretler ettiği bir video yayınladı! Bu sözlerin muhatabı net olarak belirtilmese de Bircan Bali'yle ilgili olduğu düşünülüyor!