HaberEkspresi.NET

Steven Seagal türkiye’de alışveriş yaptı

Steven Seagal, İstanbul gezisi sırasında ABD’de faaliyet gösteren L’ACTONE markasının genel merkezini ziyaret ederek ürünlerini yakından inceledi.

Steven Seagal türkiye’de alışveriş yaptı
115 okunma
03 Temmuz 2019 - 1:09

TABA-AmCham’ın davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Amerikalı dövüş sanatları ustası, aktör ve insani yardım elçisi Steven Seagal, İstanbul gezisi sırasında ABD’de faaliyet gösteren L’ACTONE markasının genel merkezini ziyaret ederek ürünlerini yakından inceledi.

 

TABA-AmCham Yönetim Kurulu Genel Başkanı ve L’ACTONE Yönetim Kurulu Başkanı olan Türk yatırımcı Ali Osman Akat, Steven Seagal’ı eşiyle birlikte L’ACTONE genel merkezinde ağırladı. Steven Seagal ve eşi Erdenetuya Seagal, kozmetik ürünlerini incelerken L’ACTONE ekibi de ürünlerle ilgili bilgiler verdi.

Ali Osman Akat Seagal çiftine, L’ACTONE’un Türkiye’de ve dünyada bir ilk olan koku arındırma kabini ve kişisel koku analizi testi uygulamalarına sahip olmakla birlikte koku esanslarını kendi bünyesinde, Fransız uzmanlar tarafından geliştiren uluslararası bir kozmetik markası olduğunu anlattı.

ABD’de mağazacılık konsepti ile faaliyet gösteren L’ACTONE ürünlerine yakın ilgi gösteren Steven Seagal, eşi ve kendisi için alışveriş yaptı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.