Beyaz TV'nin sevilen magazin programı "Söylemezsem Olmaz", yıllardır izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Gündemdeki konuları en sansasyonel şekilde ele almayı iyi bilen yorumcular, kendilerini de sansasyonlardan ve polemiklerden kurtaramıyorlar! Son olarak, Ece Erken karıştığı yasak aşk skandalı yüzünden programdan ayrılmak zorunda kaldı. Onun yerine geçen Seren Serengil de tuhaf yorumlarıyla ele aldığı konulardan daha çok haber oldu! 

Üzücü Ayrılık

Söylemezsem Olmaz

"Söylemezsem Olmaz", geçen sezon Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil üçlüsüyle yayın hayatına devam etti. Hayli de başarılıydı! Ama bu rüya takımın işleri göründüğü kadar yolunda gitmiyormuş! Sivri dili ve fırlamalığıyla programa renk katan Arto, değme magazin yorumcularına taş çıkartıyordu. Ama huzursuz olduğu için programdan ayrılmak istedi. Bu durum en çok program partneri Seren Serengil'i üzdü. Arto'yu yıllar öncesinden tanıyan Seren Serengil, onun ayrılığına alışabilecek gibi görünmüyor. Arto'nun yerine geçen ismin onun başının belası olması da işleri iyice karıştırıyor!

Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..." Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..."

Çok Beğeniliyordu

Deniz Akkaya

Konuk yorumcularıyla ve canlı yayında bol bol dalga geçtikleri misafirleriyle de tanınan "Söylemezsem Olmaz", geçtiğimiz sezon en çok Deniz Akkaya'yı konuk etti. Ünlü manken ve sunucu Deniz Akkaya, her yerde gözü kulağı olduğu için kimsenin bilmediği ayrıntıları aktarmayı başarıyordu. Mantıklı yorumları ve akıcı üslubuyla da magazinin kalitesini yukarı çektiği kesindi! Hal böyle olunca, Arto gittiği anda akla gelen ilk alternatif Deniz Akkaya oldu. İddiaya göre, Deniz Akkaya yeni sezon için anlaşmaya imza atmak üzere!

Başına İş Açmıştı

Seren Serengil Deniz Akkay

Malum, Seren Serengil'in yıllardır boğuştuğu Dumping Sendromu giderek daha da ağır bir hale geldi. İş Seren Serengil'in canlı yayının ortasında bayılmasına kadar vardı! İyileşme döneminde programa kısa da olsa ara veren Seren Serengil'in yerine geçen isim de genelde Deniz Akkaya'ydı. Çoğu izleyici de Deniz Akkaya'nın kalmasını istedi! Koltuğu tehlikeye giren Seren Serengil de hemen programa dönerek kendini garanti altına almaya çalıştı. Bakalım, yeni sezonda koltuk savaşları ne durumda olacak?