Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, fenomen yarışma "MasterChef" sayesinde yine büyük başarı elde etti. Bu hafta programa davet ettiği konuklar da başarısını tescilledi!

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, spor muhabirliği ve sunuculuk deneyimlerinin ardından yurt dışından yarışma formatları uyarlamaya başladı. "Survivor" ve "Fear Factor" sayesinde çok sevilen Acun Ilıcalı, asıl patlamasını "Var Mısın Yok Musun?" sayesinde yaptı. Pek çok ekran yüzü çıkaran ve Acun Ilıcalı'nın kanal sahibi olmasını sağlayan yarışmanın ardından TV8'de de pek çok yarışma yapıldı. "Yetenek Sizsiniz" ve "O Ses Türkiye" gibi yarışmalarla sevilen kanalın son uyarlaması ise "MasterChef" oldu.

Herkes Bunu Konuşuyor

masterchef

Fenomen yarışma "MasterChef", Türkiye'de daha önce defalarca kez denenmiş ama beğenilmemiş bir formattı. Acun Ilıcalı'nın eli değince işin rengi de değişti tabii ki! Uzun yıllar kazandığı tecrübe sayesinde "MasterChef"i tam da Türk halkının beğeneceği bir kıvama sokan Acun Ilıcalı, jüri üyeliği için de birbirini mükemmel bir şekilde tamamlayan Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'yı seçti. Kadro öyle uyumlu oldu ki daha uzun yıllar da bu şekilde devam edecek gibi görünüyorlar! Özellikle pandeminin başladığı dönemde izlenme oranları tavan yapan "MasterChef", bu yaz da yine çok sevildi. Hemen hemen her kesimden insanın bayıldığı yarışmanın bu haftaki konukları ise görenleri çok şaşırttı.

"Büyük Mutluluk"

Acun llıcalı, yine kafasını hızlıca çalıştırarak 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda kazandıkları madalyalarla hepimizi göğsünü kabartan sporcularla iletişime geçti ve gelebilen herkesi MasterChef'te konuk etmek istediğini söyledi. Neyse ki, daveti kırmayan çok sayıda sporcu oldu! Madalyalı sporcularımızla selfie çeken Acun Ilıcalı, "MasterChef'te sizi ağırlamak büyük mutluluk. Her biriniz madalyalarınızla bize büyük gurur yaşattınız, sağ olun var olun." notunu da ekleyerek onlara teşekkür etti. Bakalım, yeni bölümlerde ödüllü sporcularımız mutfakta neler yapacak,  nelerle boğuşacaklar? Merakla önümüzdeki bölümün fragmanını bekliyoruz!