Survivor 2022, dün akşam yaptığı finalle ekranlara veda etti. 2022 yılının şampiyonu ise Nisa Bölükbaşı oldu! Nisa'nın şampiyonluğunun ardından sosyal medya resmen ikiye bölündü. Birçok kişi Nisa'nın şampiyonluğu hak etmediğini savunurken, SMS sistemini eleştirmek geri durmadı ve Adem Kılıççı'nın şampiyon olması gerektiğini söyledi. Ancak tüm bu yaşananların ötesinde Survivor 2022'yi üçüncü olarak tamamlayan Batuhan Karacakaya ve Acun Ilıcalı arasında büyük bir gerilim yaşanıyor! Kendisinin hakkının yendiği iddia eden Batuhan Karacakaya ve ailesi Acun Ilıcalı'ya sitem dolu sözler söylemekten geri durmadı.

Acun Ilıcalı

Yarışma Bitti Kavga Bitmedi!

Karacakaya ailesinin kendisi hakkında sözlerine ve ithamlarına sinirlenen Acun Ilıcalı, dün gece TV8'de yayınlanan Survivor Extra'ya katılarak Batuhan hakkında söylediği sözlerle herkesi şaşırttı! Acun Ilıcalı'nın Batuhan'ın hakkının yendiği iddiasını şu şekilde yanıtladı: "Oylamayla ilgili şunu söyleyebilirim; Batuhan'ın hakkı yenmedi. Bunu garanti edebilirim çünkü Nisa, Batuhan'ın üç katına yakın oy aldı. Batuhan'ın annesi 'Hakkımı yendi' diyor, ne hakkı yenmiş? Batuhan'ı severim ama hayatında üç oylamaya girmiş, ikisinde elenmiş. Oğlunun emeğinin çalındığını düşünüyorsa, Nisa'nın oyu Batuhan'ın üç katı. Kim oğlunun hakkını yemiş, neden yesin?"

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

"Batuhan çok iyi bir yarışmacı ve Survivor'ı bu kadar hırs yapan arkadaşımız aslında hatayı da hırs yapmasında, kafayı 'Birinci olacağım' diye takmasında arasın. Noterden başka bir kurum yok değil mi? Noter sonucu getiriyor ve biz açıklıyoruz. Sen 10 oylamadan galip çıkarsın da burada elenirsin, o zaman biz de 'Burada enteresan bir şey oldu' diyerek inceleriz. Çıktığın oylama yok, her oylamada elenmişsin. Sonra da 'Hakkım yendi' diyorsun" dedi.

"Namusumuza Dil Uzatanı..."

Ardından ise geçtiğimiz yıllarda mahkemelik olduğu Merve Büyüksaraç'ı örnek göstererek Batuhan'a gözdağı verdi; "Yıllar önce bir kadın (Merve Büyüksaraç) çıktı, iddialarda bulundu. Mahkemeye verdim. Ofisime kadar geldiler, 'Mahkemeyi geri çek' diye rica ettiler. Herkesi affederim ama 'Namusumuzu dil uzatanı affetmem' dedim. Çatır çatır kazandım. Bütün Türkiye bunu gördü. Hiç kimsenin hakkı bir gram yenmez. Ben çok hata yaptım, kasti bir şey yapmadım. Birisini üzdüysem de telafi ettim. Seninle ne işimiz var! Neden hakkını yiyelim?"