Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programlarından Survivor’da yeni sezon başladı. Yine “ünlüler” ve “gönüllüler” takımlarının mücadelesine sahne olan Survivor’da yeni sezonun ilk 3 günü geride kaldı. Oynanan ilk 2 dokunmazlık oyununu da gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımı elemeye gitti ve daha ilk haftadan sürpriz bir isim adaya veda etti.

Survivor’da Yeni Sezon Hızlı Başladı

Zorlu parkurların ve mücadelelerin yaşandığı Survivor, yeni sezonuna başladı. Yine “ünlüler” ve gönüllüler” takımlarının mücadelesine sahne olan Survivor yeni sezonu çok hızlı bir başlangıç yaptı. Yarışmacıların büyük zorluklar yaşadığı ilk 3 günde sezonun ilk elemesi de gerçekleştirildi. Zorlu geçen dokunmazlık oyunlarında gönüllüler takımı oldukça büyük bir başarı ortaya koydu. Ünlüler takımı ise ilk haftada oyunlara adaptasyon konusunda henüz hazırlıklı olmadıklarını göstedi.

Yeni sezonda Survivor’da 2 dokunmazlık oyunu gerçekleştirildi. Her iki dokunmazlık oyununu da “gönüllüler” takımı kazandı. Böylelikle ünlüler takımı eleme konseyine kaldı. Eleme konseyinde ünlüler takımının eleme adayları “Seçkin Piriler”, “Berdan Mardini”, “Ümit Erdim” ve “Kürşat Juan” oldu. Ünlüler takımından önemli isimlerin ilk eleme konseyine aday olarak çıkması herkesi şok etti.

İlk Elenen Ümit Erdim Oldu

Ünlüler takımının eleme konseyine eleme adayı olarak gösterilen isimler, sosyal medyada çok fazla yorum almıştı. Herkesi şok eden isimlerin eleme adayı olarak gösterilmesi çok konuşuldu. Ancak esas şok elenen isimle oldu. Zira Survivor 2023’te sezonun ilk eleme konseyine giden ünlüler takımında elenen ilk isim Ümit Erdim oldu.

ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Survivor’da eleme konseyinden eleme adayları arasında Ümit Erdim’in adının çıkmasıysa özellikle sosyal medyada çok konuşuldu. Sosyal medya kullanıcıları, yaptıkları yorumlarda sezonun daha ilk eleme konseyinden Ümit Erdim gibi bir ismin çıkmış olması hem şok etkisi yarattı hem de şaşırttı. Kullanıcılar Ümit Erdim gibi bir ismin elenmesini kesinlikle beklemediklerini dile getirdi. Bazı kullanıcılar ise sezonun daha en başından Ümit Erdim gibi bir ismin elenmiş olmasına yönelik ağır eleştirilerde bulundu. Özellikle ünlüler takımında öne çıkan isimlerden birisi olması pek çok kişiyi Ümit Erdim’in elenmesi nedeniyle üzdü.