Hyundai'den benzersiz fırsat! Uygun faizli ve 48 ay vadeli Hyundai kredi ile aracı olmayan kalmayacak!

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 küresel salgını ile birlikte kişisel korumanın önemi arttı. Birçok vatandaş izole olabilmek adına toplu taşımacılık kullanmayı bırakarak şahsi aracıyla seyahat etmeye başladı. Aracı olanlar bu konuda şanslı sayılırken, aracı olmayanlar bir araç alabilmek için harekete geçti.

Ancak pandemi kapsamında alınan tedbirler arasında bulunan uzun kapanmalar ve yasaklar, ne yazık ki sağlık anlamında başarıya ulaşırken, ciddi ekonomik çöküntüler yarattı. Durma noktasına gelen üretim ve kapanan iş yerleri dolayısıyla birçok insan işsiz ve parasız kaldı. Hal böyle olunca araç almak hayal olarak kaldı. Aracı olmayan kalmasın diye Hyundai bu konuya el attı!

Hyundai Kredi Nedir?

hyundai kredi

Hyundai, finansal çözüm ortakları TEB ve Garanti BBVA aracılığıyla son derece avantajlı bir taşıt kredisi sunuyor. Bu kredi hem sıfır hem de ikinci el Hyundai taşıtlar için kullanılabiliyor. Sıfır araç alımlarında kullanılan kredi için, krediye konu olan araca vade süresince rehin konuyor. Kredi taksitleri sorunsuz ödenip bittikten sonra ise rehin otomatik olarak kaldırılıyor.

18 yaşını doldurmuş, belli bir geliri olan ve gelirini belgeleyebilen, aracın peşinatını ödeyebilecek birikimi olan ve banka sicili düzgün olan herkes bu krediden faydalanabiliyor. Ücretli çalışanlar için son 3 ay boyunca sigorta primlerinin kesintisiz ödenmiş olması şartı aranıyor.

Hyundai Kredi Hangi Tutarda Kullanılabiliyor?

hyundai 2

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Anahtar teslim fiyatı 120 bin TL'ye kadar olan araçlar için araç bedelinin %70'i, anahtar teslim fiyatı 120 bin TL'den fazla olan araçlar içinse araç bedelinin %50'si oranında kredi kullandırılabiliyor. 120 bin TL'ye kadar kredi kullanımları için vade 60 ayı bulurken, 120 bin TL üzerindeki kredi kullanımlarında bu süre en fazla 48 ay oluyor. İkinci el araçlar içinse aracın yaşı ve kredi vadesinin toplamı azami 9 yıl olarak belirleniyor. Bir örnekle açıklamak gerekirse, şayet 48 ay vade ile ikinci el araç almayı planlıyorsanız, aracın en fazla 5 yaşında olması şartı aranıyor.

Hyundai'de her bütçeye göre bir kredi bulunuyor. Düzenli geliri olanlar için eşit taksitli kredi imkanı sunulurken, dönemsel geliri olan, düzenli gelirinde nizami artış bekleyen, ya da belli bir dönemde eline toplu para geçmesini bekleyenler için artan taksitli, ara ödemeli, ertelemeli ya da balon ödemeli kredi seçenekleri yer alıyor. Hyundai kredi ile araba almak hayal olmaktan çıkıyor, herkes kendi aracı ile seyahat etmenin tadına varıyor.