Geçtiğimiz kış, pandemi dolayısıyla yasaklar ve kapanmalar A'dan Z'ye her meslek grubunu etkiledi. Öyle ki Demet Akalın bile geçinemediğinden yakındı. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bitmesi üzerine, Demet Akalın yepyeni bir projeye imza atarak gelecek kışı da garanti altına aldı.

Demet Akalın Olaylı Bir Finale İmza Atmıştı

seda sayan demet akalın-2

Bildiğiniz gibi Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın finali bir hayli olaylı olmuştu. Demet Akalın ve Alişan'ın sözleşmesi bitince, beklenen reytingleri alamayan program yerine, Star Tv Seda Sayan'a teklif götürdü. Teklifi kabul eden Kadırgalı bu haberi Demet Akalın'a bizzat verince de kıyametler koptu. Akalın mesajı alır almaz Seda Sayan'ı sosyal medya hesabından silip engelledi.

Bu hamle üzerine Seda Sayan sosyal medya hesabında bir video paylaşarak "Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım oynamam. Sizin sözleşmeniz bitti" şeklinde açıklama yaptı. Ancak bu açıklama da Demet Akalın'ı sakinleştirmeye yetmedi. Ünlü şarkıcı kendi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Seda Sayan'a rest çekti.

demet akalın'ın seda sayan paylaşımı

Demet Akalın, Seda Sayan'ın kanal ile anlaşmasına değil, bu haberi final günü duygusal anların yaşandığı sırada vermesine bozulduğunu söyledi. "Cenaze evine davula gidilmez" şeklinde duygularını ifade eden Akalın, "Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler" diyerek Seda ablasına tavır koydu.

Seda Sayan Star Tv'ye Demet Akalın Kanal D'ye...

seda sayan-1

Bunun üzerine Seda Sayan Star Tv ve Global Medya ile anlaşma imzalayarak, yeni sezonda ekranlarda olacağını resmen ilan etti. Demet Akalın'dan ise hiç beklenmeyen bir hamle geldi; ünlü sunucu Seda Sayan'ın ayrıldığı Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu oldu. Haberi alan Seda Sayan, "Ben kimsenin ekmeğiyle oynamam, ekmek kazandırırım" yorumunda bulundu. Neyse ki Demet Akalın bu konuda açıklama yapmadı da polemik yeniden alevlenmedi.

Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti! Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti!

demet akalın gelinim mutfakta stüdyosu

Ağustos ayının neredeyse yarısı geçti, televizyonlar yeni sezon için hazırlanmaya başladı. Demet Akalın ve Seda Sayan da tatili bitirip çekimler için stüdyoya girdi. Seda Sayan 16 Ağustosta seyirciyle buluşacağını söylerken, Demet Akalın'dan programın başlama tarihine dair bir açıklama gelmedi. Önümüzdeki haftalarda Kanal D ekranlarında yeniden izleyenlere "Merhaba" demesi beklenen Demet Akalın'lı Gelinim Mutfakta, şimdiden sosyal medya kullanıcıları tarafından bir hayli merak edildi. Anlaşılan o ki Seda Sayan ve Demet Akalın arasında reyting ve nispet savaşları resmen başladı. Hepimize hayırlı uğurlu olsun!