Yaz aylarının gelmesiyle birlikte açılan tatil sezonunu dolu dolu geçirmek isteyenler için avantajlı tatil fırsatı Akbank’ta. Akbank’ın açıkladığı yeni Juzdan yaz kampanyası ile birlikte 2022 yazın tatile çıkmak isteyenler 750 TL değerinde indirim imkanından yararlanabiliyor. Akbank ile TatilSepeti işbirliğinde gerçekleştirilen Juzdan 750 TL indirim kampanyasının detayları da belli oldu. İşte Akbank 750 TL indirim sunan yaza özel kampanyasının tüm detayları!

Akbank Tatilim Nerede? Kampanyası

Akbank, her yaz döneminde olduğu gibi 2022 yaz sezonunda da tatile çıkmak isteyenlere indirim fırsatı sunuyor. Akbanklılar, 2022 yaz tatili döneminde TatilSepeti internet sitesi veya mobil uygulamasından yapacakları tatil planlarında 750 TL değerinde indirim imkanından yararlanabilecek. Akbank’ın düzenlediği kampanya Juzdan uygulamasına özeldir. Bu nedenle Akbanklıların, cihazlarına Akbank tarafından geliştirilen eski Axess uygulaması olan ve yeni adıyla Juzdan olan uygulamayı indirmeleri gerekiyor.

Juzdan uygulamasını AppStore ve Google PlayStore mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirerek, Akbank hesabına veya Akbank Axess kredi kartına erişim sağlanabiliyor. Üstelik Akbank’ın Juzdan’a özel mobil ve temassız ödeme gibi pek çok işlem kolaylığının yanı sıra özel kampanyalardan da yararlanılabiliyor.

Juzdan TatilSepeti 750 TL İndirim Kampanası

Akbank’ın TatilSepeti ile yaptığı anlaşma kapsamında düzenlediği Juzdan “Tatilim Nerede?” kampanyasından tüm Akbanklılar yararlanabiliyor. Kampanya 13.06.2022 ile 31.07.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya dönemi içerisinde Akbanklılar, TatilSepeti.com veya TatilSepeti mobil uygulaması üzerinde yapacakları 7.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk harcamalarını Juzdan ile Öde seçeneğini kullanarak yaptığında 750 TL indirim kazanıyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için TatilSepeti.com internet sitesinde veya mobil uygulamasında ödemenin Juzdan ile Öde seçeneği kullanılarak yapılması gerekiyor. TatilSepet internet sitesinde gerçekleştirilecek “Juzdan ile Öde” seçeneğinde ödeme sayfasında otomatik oluşturulan QR kod, Juzdan uygulamasındaki “QR Okuyucu” ile okutulmalıdır. TatilSepeti mobil uygulamasındaki Juzdan ile Öde işlemlerinin ise ödeme ekranındaki yönlendirme doğrultusunda Juzdan uygulamasında yer alan ödeme yöntemlerinden birisi seçilerek tamamlanması gerekmektedir.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Kampanya kapsamında kazanılacak 750 TL tutarındaki indirim tutarı 13.06.2022 ile 30.06.2022 tarihleri arasında kazanıldığında 7.07.2022 tarihinde yansıtılır. 1.07.2033 ile 31.07.2022 tarihleri arasında kazanıldığında ise 8.08.2022 tarihinde yansıtılır.