Ünlü şarkıcı Demet Akalın, "Gelinim Mutfakta" ile ekranlara dönmeden önce son bir tatil kaçamağı yaptı. Ama sahil keyfi az kalsın zehir olacaktı!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, bir zamanlar mankenlikten şarkıcılığa geçtiği için eleştirilen ve pek ciddiye alınmayan bir isimdi. Ama azmi, dobra tavrı ve eski sevgiliye göndermeler içeren şarkılarıyla kariyerini bir anda uçuşa geçirdi ve Türkçe Pop denince akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başardı. Uzun yıllar süren bu pop kraliçeliğinde tüm gaflarına rağmen hep ulaşılmaz ve cool görünen bir yanı da vardı. Ama sosyal medya paylaşımları ve siyasi görüşlerinin işinin önüne geçmesi Demet Akalın'ın şarkıcı kimliğine zarar vermeye başladı. Üzerine pandemi de gelince sahnelerden iyice uzaklaştı.

Kankasıyla Program Sundu

Alişan Demet Akalın-1

Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti! Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti!

Hal böyle olunca, uzun yıllar sunuculuk yapan meslektaşı ve kankası Alişan'la birlikte bir sabah programı sunmaya başladı. Ama "Demet ve Alişan'la Sabah Sabah" programının yıllar önce beraber sundukları gece showuyla pek ilgisi yoktu. Zaten pek tutmadı da! Sezon sonunda düşük ratingler nedeniyle biten program tüm ekibi üzdü.

demet akalın seda sayan-1

Yerlerine de sabahın sultanı Seda Sayan geldi. Bu durumu ekiple vedalaştıkları gün Seda Sayan'ın attığı mesajla öğrenen Demet Akalın, zamanlama nedeniyle çok büyük tepki gösterdi. Bir zamanlar nikah şahidi olan Seda Sayan'la bir daha görüşmeyeceğini açıkladı. Yetmedi, geçen sezon onun sunduğu "Gelinim Mutfakta" programının yeni sunucusu oldu!

Öyle Bir Cevap Verdi ki...

Demet Akalın-6

Önümüzdeki pazartesi günü başlayacak "Gelinim Mutfakta" için çok sıkı hazırlanan Demet Akalın, yoğun tempo başlamadan önce son bir kaçamak yaptı. Ailesiyle Çeşme'nin yolunu tutan ünlü şarkıcı, sık sık plajda keyif çattığı anları paylaştı. Ama o keyfi gölgeleyenler de vardı!

Yerini değiştirmesini isteyen işletmeciye, "Öyle bir şey söz konusu olabilir mi?" diyen ve beklediği cevabı alan Demet Akalın, sonrasında tatil keyfine tam gaz devam etti.