TEB'den nakit ihtiyacı olanlara ilaç gibi çözüm: TEB'in düşük faizli kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız!

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 pandemisi, birçok sektörde üretimi durma noktasına getirdi. Bu durum, her şeyin daha da pahalı hale gelmesine sebep olurken, işsizlik de inanılmaz boyutlara ulaştı. Halk sağlığını korumak amacıyla birçok tedbir alındı. Ancak bu tedbirler ne yazık ki birçok insanın iş ve gelir kaybına uğramasına neden oldu.

Aşılanma ile birlikte, bugünlerde koşullar normalleşmeye başladı, ancak gelir kayıpları ne yazık ki hızlı bir şekilde telafi olmadı. Okulların açıldığı, iş yerlerinin yeniden faaliyete geçtiği bugünlerde masraflar daha da arttı. Artan masrafları karşılayamayan vatandaş, kredi çekmek için bankaların yolunu tuttu. Bu zor günlerde vatandaşa büyük destek TEB’den geldi.

TEB İhtiyaç Kredisi

teb 13

TEB, maddi anlamda zorluk çekenlere ilaç gibi bir kredi sunuyor. Uygun faiz oranı ve uzun vade avantajıyla TEB ihtiyaç kredisi, zor günlerde size destek oluyor. Koşullar iyileştiğinde ise ödemeler cebinizi yormuyor.

TEB’in sunduğu ihtiyaç kredisi, %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle, kredi çekmek isteyenlerin gözdesi haline geliyor. Bu şartlarda TEB’den kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 69.580,01 TL, aylık taksitleri ise 1.932,78 TL oluyor.

TEB ihtiyaç kredisinin faiz oranları, kredi skoruna göre değişiklik gösterebiliyor. Kredi skoru yüksek müşteriler, daha uygun faizlerle TEB ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyor. TEB tüm bu avantajlara ek olarak, 3 ay kredi erteleme imkanı sunuyor. Böylece kredi kullananlar ödemeye 3 ay sonra başlıyor.

Anında Hesabınıza Yatıyor

teb atm

TEB ihtiyaç kredisine, ,nternet bankacılığı üzerinden, CEPTETEB mobil uygulaması aracılığıyla ya da tüm TEB şubelerinden başvurulabiliyor. Online kanallardan başvurmak için hafta içini veya mesai saatlerini beklemek gerekmiyor. Bu şekilde yaptığınız başvurular hemen değerlendiriliyor ve kredinizin onaylanması durumunda paranız anında vadesiz mevduat hesabınıza yatıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Şubelerden başvurmak için hafta içi mesai saatlerini beklemeniz gerekiyor. Kredi başvurunuz alındıktan dakikalar sonra cevap geliyor. Onaylanan krediniz ister hesabınıza yatıyor, isterseniz de şubede nakit olarak ödeniyor. Size de nakit ihtiyacınızı giderip, geri ödemeleri zorlanmadan yapmak kalıyor.