Hepimizin harcama gerektiren farklı farklı ihtiyaçları oluyor. Kimimizin eğitime, kimimizin alışverişe, kimimizin sağlığa olan bu harcamaları bazen üst üste geliyor. Böyle zamanlarda sırtımızdaki ödeme yükünü azaltmak için bize uzanacak bir yardım eli arıyoruz. İşte yardıma ihtiyacı olan vatandaşların sesini duyan İş Bankası, yepyeni bir ihtiyaç kredisi fırsatı ile yüzleri güldürmeyi başarıyor ve müşterilerine bu kredi ile derin bir nefes aldırıyor. İşte İş Bankası'nın yüzleri güldüren o kredi fırsatı!

İş Bankası Her Zaman Müşterilerinin Yanında!

iş bankası-10

İş Bankası, ülkemize uzun yıllardır hizmet veren bankalardan biri. Milyonlarca müşterisi olan ve vatandaşların memnuniyetini sağlamak için elinden geleni yapan İş Bankası, bu zamana kadar müşterilerine sayısız kredi fırsatı vermesi ile biliniyor. Farklı konut ve araç kredileri ile vatandaşların yüzünü güldüren İş Bankası şimdi de ihtiyaç kredisi fırsatı ile gündeme geliyor.

Müşterilerine 45 bin TL'ye varan ihtiyaç kredisi veren İş Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre değişken oranlarda da kredi verebiliyor. Bu ihtiyaç kredisi fırsatında yüksek faiz oranlarına savaş açan İş Bankası, sunduğu %1,60'lık faiz oranıyla banka piyasasının neredeyse en düşük oranlı faizini sunuyor ve yüksek faiz oranlarını müşteriler için bir dert olmaktan çıkarıyor. Herkesin yüzünü güldüren İş Bankası'nın fırsatları bunlarla sınırlı kalmıyor.

iş bankası-2

Tamı tamına 36 aya varan vade imkanı veren İş Bankası, geri ödeme döneminde yaşanan zorlanmaları da ortadan kaldırıyor. Müşterilerinin gelir düzeylerine göre farklı oranlarda geri ödeme planları tasarlayan İş Bankası; eşit aralıklı, eşit oranlı ve eşit taksitli geri ödeme planları ile geri ödeme döneminde zorluk yaşayan müşterilerinin bu kabusunu yok ediyor.

Başvurmak Oldukça Kolay!

iş bankası-5

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Eğer İş Bankası'nın bu büyük ihtiyaç kredisi fırsatı hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz size en yakın İş Bankası şubesine giderek gerekli olan tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bununla birlikte 45 bin TL'ye varan İş Bankası ihtiyaç kredisine başvurmak isterseniz hemen şimdi İş Bankası'nın resmi internet sitesine girerek ya da İş Bankası'nın mobil uygulamasını telefonunuza indirerek ihtiyaçlarınızı birkaç dakikada dert olmaktan çıkarabilirsiniz.