Acil nakit ihtiyacınız olduğunda artık kredi kullanmak için banka şubesine gitmenize gerek yok. Dijital bankacılık kanaları üzerinden her tür acil harcamanız için anında kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Akbank’tan şubeye gitmeden anında kredi kullanarak, 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Akbank 100.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi

Akbank, dijital bankacılık hizmetleri ile tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için 7/24 yanınızda bulunuyor. Akbank Mobil ve Akbank İnternet Şubesi kanallarını kullanarak, günün her saatinde acil nakit ihtiyacınıza çözüm için ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Akbank dijital bankacılık kanallarından yapacağınız kredi başvurusunda onaylanan kredi limiti anında Akbank Vadesiz TL hesabınıza aktarılmaktadır. Böylelikle şubeye gitmenize veya çalışma saatlerini beklemek zorunda kalmadan mesai dışında ve hafta sonunda da kredi kullanabilirsiniz. Akbank “Direkt Kredi” hizmeti sayesinde 7/24 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Akbank 36 Ay Vadeli Anında Kredi

Akbank’ın anında kredi kampanyası sayesinde 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınıza 36 ay vadeli(50.001 TL üstüne 24 ay) ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Akbank anında ihtiyaç kredisi paketi sayesinde 36 aya kadar vade seçimi yapabileceğiniz gibi sadece %2.14’ten başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Uygun kredi faiz oranları ve uzun vade imkanıyla hem acil nakit ihtiyaçlarınızı anında hem de çok uygun geri ödeme koşulları ile karşılayabilirsiniz.

Akbank’ın 100.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınız için sunduğu 36 ay vadeli anında ihtiyaç kredisi kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz. Başvurularınızı Akbank Mobil ve Akbank İnternet Şubesi kanallarının yanı sıra Akbank web sitesi üzerinden de hemen yapabilirsiniz. Kredi başvurularınız otomatik olarak dakikalar içerisinde değerlendirmeye alınır. Gelir durumunuz ve kredi sicil notu durumunuz üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuz değerlendirilir. Onaylanan kredi limiti, eğer Akbank müşteriyseniz anında kullanıma hazır şekilde Akbank Vadesiz TL hesabınıza aktarılır. Böylelikle 7/24 her ihtiyaç duyduğunuz anda ihtiyaç kredisiyle nakit sıkışıklığını çok uygun koşullar altında pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Size özel ödeme planı seçenekleriyle taksit tutarlarınızı minimal seviyede de tutabilirsiniz.