Acil nakit ihtiyacı olanlar için PTT’den çok avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası geldi. PTT 2022 ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde size özel geri ödeme koşullarıyla, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen karşılayabilirsiniz. PTT’nin Aktifbank ile sunduğu 36 aya varan vadeli ihtiyaç kredisinin koşulları ve başvuru yöntemleriyle ilgili tüm ayrıntılar haberimizde!

PTT 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

PTT ile Aktifbank arasında imzalanan protokol kapsamında ihtiyaçlarınız için PTT’den çok uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. PTT’nin Aktifbank ile sürdürdüğü işbirliği kapsamında çok uygun koşullarda ve çok daha kolay bir şekilde acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. Üstelik PTT’nin 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini kullanmak için kefil veya ipotek vermenize gerek bulunmuyor.

Kefilsiz ve şartsız Aktifbank ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınız için çok uygun geri ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

PTT Aktifbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Koşulları

PTT’nin Aktifbank aracılığı ile sunduğu acil nakit ihtiyaçlarınıza yanıt veren avantajlı ihtiyaç kredisinden hemen sizde yararlanabilirsiniz. Size en yakın PTT şubelerine giderek, hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

PTT Aktifbank ihtiyaç kredisi kampanyası çerçevesinde nakit ihtiyaçlarınız için sadece %2.99’dan başlayan kredi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. PTT’den ihtiyaç kredisini 30.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. 30.000 TL üst limitli PTT ihtiyaç kredisinden 36 aya varan vade imkanı ve %2.99 kredi faiz oranı fırsatından yararlanabilirsiniz. PTT şubelerine giderek, şahsen yapacağınız kredi başvurusu ile hemen ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve ertelemek zorunda kalmazsınız.

PTT’den yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda onaylanan 10.000 TL limitli kredi tutarını anında kullanabilirsiniz. Üstelik 10.000 TL limitli ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade seçimi yapabilirsiniz.

Böylelikle sadece %2.99 kredi faiz oranı üzerinden ayda 499.10 TL tutarındaki taksitlerden faydalanabilirsiniz. Böylelikle PTT’den kullanacağınız ihtiyaç kredisinin geri ödemesinde ciddi bir yük oluşturmamış olursunuz. PTT ihtiyaç kredisinde 10.000 TL limit tanımlanması halinde sadece 52.50 TL tutarında bir kredi tahsis ücreti uygulanır. Gelir durumunuza uygun olarak düzenlenecek geri ödeme planı seçeneklerinden birisini seçebilir ve ihtiyaçlarınız için çok daha uygun koşullarda kredi kullanma avantajından faydalanabilirsiniz.