Nakite sıkışanlara müjde: TEB'den düşük faiz, uzun vade ve 3 ay erteleme imkanıyla müthiş bir kredi geliyor!

Hayat koşulları gün geçtikçe zorlaşıyor. Bu koşullara bir de pandemi eklenince, vatandaşın beli ekonomik sıkıntılarla bükülüyor. Pandemi süreci içerisinde, halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler kapsamında getirilen yasaklar ve kısıtlamalar, şartları daha da zorlaştırıyor.

Ne yazık ki kapanmalara gücü yetmeyen esnaf, bir bir kepenk kapatıyor. Bu sebeple birçok insan işsiz ve parasız kalıyor. Hal böyle olunca zorunlu ihtiyaçları karşılamak bile büyük bir mesele haline geliyor. Beslenme, barınma, sağlık, eğitim gibi zorunlu ihtiyaçların üstesinden gelemeyen vatandaş, kredi çekmek için bankalara başvuruyor. Artan kredi talepleri de bankalar arasındaki rekabeti kızıştırıyor. Bu rekabette öne çıkan bankalardan biri de TEB oluyor.

TEB'den İlaç Gibi İhtiyaç Kredisi Geliyor!

TEB ATM-1

TEB, tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz, son derece düşük faizli ve uzun vadeli bir kredi imkanı sunuyor. Böylece TEB müşterileri bankaya bile gitmeye gerek kalmadan kredi kullanıp ihtiyaçlarını gideriyor, bütçeyi yormayan ödeme seçenekleri sayesinde rahat bir nefes alıyor.

Halkbank Kendi İşini Kuracak Kadınlara Koşulsuz Şartsız 1 TL Bile Faiz Almadan Nakit Desteği Sunuyor! Halkbank Kendi İşini Kuracak Kadınlara Koşulsuz Şartsız 1 TL Bile Faiz Almadan Nakit Desteği Sunuyor!

TEB ihtiyaç kredisinin faiz oranı %1,59 olarak belirlenirken, vade süresi maksimum 36 ay oluyor. 50 bin TL ve altındaki kredi tutarları için, maksimum vade 36 ay iken,  bu tutarın üzerindeki kredi kullanımlarında en fazla 24 ay vade tanınıyor. Bu koşullarda TEB'den kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 69.580,01 TL aylık taksitleri ise 1932,78 TL oluyor.

Avantajlar Düşük Faiz ve Uzun Vade İle Sınırlı Kalmıyor!

teb-sube-islem-yetkilisi-alimlari-yapiyor

TEB'in sağladığı kolaylıklar düşük faiz ve uzun vade ile bitmiyor. Buna ek olarak Türk Ekonomi Bankası, kredi taksitlerinizi tam 3 ay erteliyor. Böylece sıkıştığınız anda çektiğiniz kredinin geri ödemeleri 3 ay sonra başlıyor. Size de bu sürede rahat bir nefes almak kalıyor.

TEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine tüm TEB şubelerinden, internet bankacılığından, mobil uygulama üzerinden ve telefon bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Online kanallar aracılığıyla yaptığınız başvuru hemen değerlendirmeye alınıyor. Onaylanması durumunda ise kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor. Başvuru esnasında herhangi bir belge, evrak ve kefil istenmiyor. Bu sayede 18 yaşını doldurmuş olan herkes TEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvurabiliyor.