TEB’den emeklilere müjde. Farklı bankalarda bulunan maaşını TEB’e getiren emekliler kazanıyor.

Emekli maaşını TEB’e taşıyan emeklilere TEB’ ten çok sayıda avantaj. 2100 TL’ye varan nakit desteğin yanı sıra TEB’li emekliler birçok TEB avantajından da yararlanabiliyor. Eğer siz de maaşınızı TEB’e taşıyıp 36 ay boyunca maaşınızı buradan almayı taahhüt ederseniz bankanın 1800 TL’ye varan promosyon ücretinin yanı sıra farklı avantajlarından da yararlanabilirsiniz. İşte detaylar!

TEB Emekli Promosyon Kampanyası

teb 2-4

TEB, emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca buradan maaş alnayı taahhüt edenler için mükemmel avantajlar sunuyor. Hatta TEB’ te en az 2 tane Otomatik Fatura Talimatı olan emekli maaş müşterileri 1.800 TL’ye varan promosyona hak kazanıyor. Bunun yanı sıra TEB’ten ilk kez kredi kartına başvuran emekli maaş müşterilerine kampanya kapsamında her ay 100 TL ve üzeri market ve sağlık alışverişinde %20 indirim hakkı tanınıyor. Buna ek olarak ayda en fazla 50 TL ve 6 ay boyunca en fazla 300 TL indirim kazanıyorlar.

Promosyon Kampanya Detayları

teb emekli

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

1800 TL’ye varan kampanya 08.10.2010 tarihi itibarıyla yeni emekli olan maaş müşterilerini kapsar.

Emekli müşterilerin kampanya dönemi kapsamında 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri gerekir. Buna ilaveten bankada en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı olmalıdır.

Kampanya kapsamında bu dönemde verilen ek promosyon, emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşteriler için geçerlidir. Emekli maaşlarını zaten TEB’den alan emekli müşteriler de taahhütlerini 36 aylık sürede yenileyerek ek promosyon tutarında promosyon alabilirler.

TEB Emekli Bankacılığının Sağladığı Avantajlar

CEPTETEB Mobil, emekli maaş müşterileri için birçok avantaj sunuyor. Tüm bu özel avantajları görebilmek için “Emekli Maaşım TEB’de menüsü”nü kullanabilirsiniz. Bu avantajlardan bir kısmını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Emekli maaşını TEB’ten alanlar için bankanın sunmuş olduğu avantajlı sigorta paketleri bulunur
  • Emekli maaş müşterileri herhangi bir gelir belgesi sunma zorunluluğu olmadan özel indirimli faiz oranları ile  ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi olanaklarından yaralanabilirler.
  • Ayrıca Marifetli Hesap’ta bulunan birikimlerinizi avantajlı günlük faiz oranlarıyla değerlendirebilir ve dilediğiniz zaman para yatırma ve çekme fırsatı yakalayabilirsiniz.
  • Siz de TEB Emekli dünyasının avantajlarından yararlanmak ve bankanın 1.800 TL’ye varan nakit promosyon fırsatını kaçırmamak için en kısa sürede TEB Şubeleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da Cepteteb Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden dijital olarak emekli maaş taahhütnamesini onaylayabilirsiniz.