Uzaktan müşteri olma teknolojik alt yapısı, bankalar arasında giderek yaygınlaşıyor. Teknolojik alt yapısını hazırlayan bankalar bir bir, mobil uygulama aracılığıyla şubeye gitmeden banka müşterisi olabilme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda hem hizmetin tanıtımı hem de mobil bankacılık uygulamalarının daha fazla kullanılmasını sağlamak amacıyla, çeşitli kampanyalar da hazırlanıyor. Türk Ekonomi Bankası’ nın dijital Bankacılık kanalı olan CEPTETEB, bu çerçevede bir kampanya hazırladı. 

Mobil uygulama CEPTETEB aracılığıyla yeni müşteri olan herkes, müşteri olduktan sonra tarafına ulaşan CEPTETEB banka kartıyla yaptığı alışverişlerden 300 TL indirim ve iade alıyor. Zaten yapacağınız harcamaları CEPTETEB banka kartınız aracılığıyla yaparak, 300 TL indirim hakkı kazanmış oluyorsunuz. 

CEPTETEB Yeni Müşteri Ol 300 TL Kazan Kampanyası Özellikleri

31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyayla, CEPTETEB mobil uygulaması aracılığıyla görüntülü görüşme yaparak hemen ya da cepteteb.com.tr platformunda bulunan “Müşteri Ol” butonuna tıklayarak yeni müşteri olan ve banka kartı alan herkes kampanyadan faydalanabiliyor. CEPTETEB mobil uygulaması aracılığıyla hemen müşteri olmak için, yeni tip yongalı T.C. kimlik kartı sahibi olmak ve cep telefonunuzun NFC’ yi desteklemesi gerekiyor. 

Müşteri olma süreci birkaç dakika sürüyor. Yönergeler aracılığıyla kimlik kartınızı tanıtarak, görüntülü görüşme yapıyorsunuz. Ardından hesabınız açılmış oluyor. Hesabınıza bağlı banka kartınız birkaç gün içerisinde tarafınıza ulaştırılıyor. Bu aşamadan sonra yaptığınız alışverişlerde CEPTETEB banka kartını kullanarak 300 TL iade hakkı kazanıyorsunuz. 

CEPTETEB 300 TL Nasıl Kazanılıyor?

Yeni müşteri olup banka kartı tarafına ulaşanlar, harcamalarını CEPTETEB banka kartı aracılığıyla yaparak, alışverişlerinin % 5’ ine kadarını iade olarak alıyorlar. Her ay yapılan harcama tutarının 1.000 TL veya üzerinde olması halinde, yapılan alışverişlerin % 5’ i olan 50 TL iade ediliyor. 6 Ay boyunca 50 TL iade alarak, toplamda 300 liralık bir indirim avantajı sağlamış oluyorsunuz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Alışverişlerinizin % 5’ ini iade alabilmek için, her ay en az 1.000 TL veya üzerinde harcamanın CEPTETEB banka kartı aracılığıyla yapılması gerekiyor. Yapılan alışveriş harcamalarının online olarak yapılması gerekiyor. Yapılan harcamalar içerisinden online alışverişlerin 1.000 lirayı aşması gerekiyor.