TEB son kampanyası ile yine yüzleri güldürüyor! Kredi kartınızla yapacağınız 150 TL'lik alışverişin 100 TL'sini geri ödüyor!

Mevcut hayat koşulları, ekonomik zorlukları da beraberinde getiriyor. Maddi yükler arttıkça, birtakım ihtiyaçlar karşılanamaz hale geliyor. Bu tür durumlarda vatandaşın ilk başvurduğu adres de bankalar ve bankacılık ürünleri oluyor. Nakit sıkıntısı çekildiği dönemlerde kredi kartları kullanılıyor ya da ihtiyaç kredisi alınıyor. Bankaların kuruluş amacının da vatandaşı finanse etmek olduğunu düşününce, her biri amacına ulaşıyor.

Bankaların amaçlarına ulaşmasının da ötesinde, bankacılık ürünlerine talep arttıkça bankalar arasında rekabet kızışıyor. Bu rekabette üstün gelmek isteyen bankalar türlü türlü kampanyalarla vatandaşı kendi bünyelerine çekmek istiyor. Bu promosyonlar ve kampanyalar ile öne çıkan bankalardan biri de TEB oluyor.

TEB'in Avantajları Saymakla Bitmiyor

teb-sube-islem-yetkilisi-alimlari-yapiyor

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Düşük faizli ve uzun vadeli kredileri, her nakit ihtiyacınızda yanınızda olan kredi kartları, faiz oranları sayesinde hepimizi mutlu eden mevduat hesaplarıyla Türkiye'nin yükselen değerleri arasına girmeyi başaran TEB, yine yüzleri gülümseten bir kampanya ile sahneye çıkıyor.

TEB, mobil uygulama ya da internet şubesi üzerinden CEPTETEB Kredi Kartı'na başvuran herkese, yapacakları ilk 150 TL'lik alışverişe 100 TL bonus veriyor. Bir başka deyişle TEB, ilk 150 TL'lik alışverişinizin 2/3'sini size iade ediyor. Size de böylece yeni bir alışverişin kapıları açılıyor.

İşte Kampanya Koşulları

teb atm

TEB'in 100 TL Bonus kampanyasından faydalanabilmek için ilk olarak cepteteb.com.tr, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan CEPTETEB Kredi Kartı’na başvurmak gerekiyor. Başvurunun onaylanması ve CEPTETEB Kredi Kartı’nın teslim edilmesinden sonraki 1 ay içerisinde tek seferde yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri harcama için 100 TL Bonus anında kartınıza yükleniyor.

16 Temmuz 2021 tarihinden önce TEB Kredi kartı olan veya yeni başvurudan 3 ay önce mevcut kartını iptal ettirmiş olan müşteriler kampanyadan faydalanamıyor. Nakit çekim tutarları, kampanya kapsamında yapılması gereken 150 TL'lik harcamaya dahil olmuyor.

CEPTETEB kanalları ile başvurularak onaylanan yeni kredi kartı ile yapılacak ilk 150 TL'lik alışverişin ardından 100 TL bonus anında kredi kartına yükleniyor, kullanım süresi ise yükleme tarihinden sonraki ilk 1 ay oluyor. Kampanyadan yalnızca 1 defa yararlanılabiliyor ve kazanılacak maksimum Bonus 100 TL oluyor.