Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bankalar, emeklilerin maaşlarını kendisinden almasını sağlamak için emeklilere özel kampanyalar düzenliyor. Milyonlarca emekliyi sevindirecek kampanya ise TEB’den geldi. TEB, güncel 2022 emekli maaşı tutarlarına göre maaşını getiren emeklilere nakit promosyon hediye ediyor. TEB emekliye promosyon ödemeleri ile emekliler 8.000 TL’ye varan promosyon ödemesi alabiliyor. İşte TEB’in emeklilere özel promosyon ödemesinin detayları!

TEB’den 8.000 TL’ye Varan Promosyon Ödemesi

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), emekli maaşını getiren tüm emeklilere anında 8.000 TL’ye varan promosyon ödemesi yapıyor. TEB, emekli maaşını başka bankadan alan ve TEB’e taşıyan tüm emeklilere, 36 ay boyunca başka bir yere taşımayacağını taahhüt edenlere nakit promosyon ödemesi yapıyor. Kampanyadan yararlanarak, 8.000 TL’ye varan promosyon almak için ayrıca emeklilerin maaşlarını getirdikten sonra minimum 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı da oluşturması gerekmektedir.

TEB tarafından düzenlenen emekli maaşını getirenlere 8.000 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi kampanyası 01.09.2022 tarihinden sonra emekli maaşını taşıyanlar için geçerlidir. TEB emekli promosyon kampanyası kapsamında yapılan ödemeler, emeklinin getirdiği emekli maaşı tutarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu çerçevede 2022 Eylül ayı itibariyle emekli maaşını TEB’e getirenler emekli maaşı 1.499 TL’ye kadarsa 5.500 TL, 1.500 TL ile 2.499 TL arasındaysa 6.750 TL, 2.500 TL ve üzerindeyse 8.000 TL promosyon ödemesi yapıyor.

Emekli Maaşı TEB’e Nasıl Taşınır?

Günümüzde emekli maaşı taşıma işlemleri kolayca yapılabiliyor. Emekliler, maaşlarını taşıma işlemlerini şubeye bile gitmeden yapabiliyor. E-Devlet Kapısı üzerinden emekli maaşı taşıma işlemleri yapılabiliyor. Ayrıca TEB emekli maaşı taşıma işlemleri CEPTETEB Mobil ve CEPTETEB İnternet Bankacılığı kanallarından da yapılabiliyor. Dileyen emekliler TEB şubelerine giderek, yüz yüze destek alarak da kolayca emekli maaşını TEB’e taşıyabiliyor.

TEB Emekli Yakınını Getir Kampanyası

TEB, tüm emekli maaşı müşterilerine getirecekleri her yeni emekli için 250 TL promosyon ödemesi yapıyor. Buna göre kampanya kapsamında emekli maaşını getirenler 8.000 TL’nin yanı sıra getireceği her yeni emekli yakını için 250 TL ek promosyon ödemesi alabiliyor. TEB emekli yakınını getirenlere ek nakit promosyon kampanyasından en fazla 10 emekli yakınına kadar yararlanılabiliyor. Böylelikle mevcut emekli maaşı promosyonlarına ek olarak 2.500 TL’ye varan ek promosyon ödemesi daha alabiliyor.