Nakit Avans ürünü, bankaların kredi kartı sistemlerinin devamı olan, kredi kartlarının nakit çekim limitleri dahilinde sunulan bir bankacılık ürünüdür. Her banka, kredi kartlarının nakit çekim limitleri dahilinde, kredi kartı sahiplerinin istedikleri zaman nakit olarak kullanabilecekleri bir ürün olarak nakit avans sistemini portföyünde sunuyor.

Denizbank Nakit Avans

Denizbank, Bonus sitemine dahil kredi kartlarını müşterilerine sunan bir banka. Denizbank kredi kartı sahibi olan herkes, nakit avans ve Taksitli nakit avans ürünlerinden de faydalanabiliyor. Kredi kartlarının nakit limitleri dahilinde, ATM’ ler, banka şubeleri, internet bankacılığı ve mobil şubeler aracılığıyla 24 saat nakit avansınızı kullanabiliyorsunuz. Yanı sıra, isteyen kişiler nakit avans yerine, 12 aya kadar vadelendirilen sabit faizli taksitli nakit avans ürününü de kullanabiliyor. Taksitli nakit avans ürününde, aylık taksit tutarları önceden belli oluyor ve eşit olarak ödeniyor.

TEB Nakit Avans

Bonus sistemine dahil olan kredi kartlarını müşterilerine sunan diğer bir banka Türk Ekonomi Bankası. Bankanın dijital kanalı olan CEPTETEB veya doğrudan TEB aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi kartlarının nakit kullanım limitleri dahilinde, istediğiniz zaman bankanın sunduğu nakit avans ürününü de kullanabiliyorsunuz. Bankanın İnternet şubesi CEPTETEB, CEPTETEB Mobil, çağrı merkezi, banka şubeleri ve ATM’ ler aracılığıyla istediğiniz zaman nakit avans ürünü kullanımınıza hazır durumda. Diğer bankalarda olduğu gibi TEB’ de de nakit avans ürünüyle birlikte, Taksitli Nakit Avans ürünü de bulunuyor. En fazla 12 ay vadeye kadar uzatılabilen ve nakit kullanım limitiniz dahilinde taksitli nakit avans ürününü kullanabiliyorsunuz.  

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Garanti BBVA Nakit Avans

Bonus sistemli kredi kartlarının ülkemizde işleticisi ve kurucusu olan Garanti BBVA, hem bankacılık ürünleri ve hem de kredi kartı ürünleri konusunda en geniş seçenekleri sunan bankalardan biridir. Her kesimin ihtiyaçlarına uyumlu bir şekilde bankacılık faaliyeti gerçekleştiren işletme, bonus ve diğer kredi kartı sahiplerinin nakit kullanım limitleri dahilinde nakit avans ürünü kullandırıyor. İnternet şubesi, çağrı merkezi, ATM’ ler, mobil uygulama ve banka şubeleri olmak üzere, istediğiniz kanaldan nakit avansınızı hemen kullanabiliyorsunuz. Banka aynı zamanda 12 ay vadeli Taksitli Nakit Avans ürününü de, nakit çekim limiti dahilinde, tüm kredi kartı müşterilerine sunuyor.