Nakit ihtiyacı olanlara müjde: Denizbank, Şekerbank ve TEB el ele verdi 75 bin TL kredi dağıtıyorlar!

Hayat her gün biraz daha zorlaşıyor. Pandemi süreci de bu zorluklara tuz biber ekiyor. Halk sağlığını korumak için getirilen yasaklar ve kapanmalar hemen hemen her sektörün iş hacmini etkiliyor; sağlık anlamında işe yarayan bu hamle, ekonomik olarak ne yazık ki büyük bir çöküntüye yol açıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Öyle zamanlar geliyor ki zorunlu ihtiyaçları gidermek bile büyük külfet haline geliyor. Sağlık, eğitim ve benzeri harcamalar için bütçe ayırmaksa neredeyse imkansızlaşıyor Bu anlarda vatandaşa destek bankalardan geliyor. Denizbank, Şekerbank ve TEB, sundukları avantajlı kredi kampanyalarıyla vatandaştan desteğini esirgemiyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

denizbank 1-1

Vatandaşa ilk el uzatan banka Denizbank oluyor. Denizbank, %1,89 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle benzersiz bir ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında 50 bin TL ve altındaki kredi tutarları için maksimum vade 36 ay, 50 bin TL üzerindeki kredi tutarları içinse maksimum vade süresi 24 ay olarak belirleniyor. Bu koşullarda Denizbank'tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 73.694,19 TL, aylık taksitleri ise 2.047,06 TL oluyor. Denizbank ihtiyaç kredisine tüm Denizbank şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ve mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

şekerbank-2

Zor günlerde vatandaşa bir destek de Şekerbank'tan geliyor. Şekerbank, %2,19 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle avantajlı bir ihtiyaç kredisi sunuyor. Üstelik Şekerbank'ın avantajları bununla da sınırlı kalmıyor; arta taksitler halinde ödeme yapabileceğiniz özel bir plan sayesinde her yıl kredi taksitleriniz bir sonraki yıla oranla daha düşük oluyor. Bu koşullarda Şekerbank'tan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri ilk yıl 1.852 tl, ikinci yıl 2.223 tl, üçüncü yıl ise 2.667 TL oluyor. Böylece Şekerbank ihtiyaç kredisinin geri ödemeleri sizleri yormuyor.

TEB İhtiyaç Kredisi Kampanyası

teb 3-2

Nakit ihtiyaçlarınıza en efektif çözüm TEB'den geliyor. TEB, %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle müthiş bir kredi imkanı sunuyor. 50 bin TL ve altındaki kredi tutarlarında maksimum vade süresi 36 ay olarak belirlenirken, bu süre 50 bin TL üzerindeki kredi kullanımlarında 24 ay ile sınırlandırılıyor. Bu koşullarda TEB'den kullanacağınız 50 bin TL kredinin aylık taksitleri 1.932,78 TL oluyor. TEB ihtiyaç kredisine tüm TEB şubeleri ve online bankacılık kanallarından başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı dakikalar içinde hesabınıza yatıyor.