Gayrimenkul sahibi olmak isteyenlere büyük müjde TEB'den geldi. Fiyatları görenler gözlerine inanamadı!

Ev sahibi olmak günümüz piyasasında oldukça zorlu bir durum. Ederinden kat kat fazla istenilen ev fiyatları nedeniyle, ev sahibi olmak isteyen müşteriler büyük bir ümitsizliğe düşebiliyorlar. Gayrimenkul alma yolunda çekilen krediler, bir nebze yükümüzü hafifletse de geri ödeme aşamasında yüksek faiz oranlarından dolayı oldukça zorlanabiliyoruz. Eğer siz de bütün bunlardan şikayetçiyseniz ve cebinize uygun bir kampanya arıyorsanız şimdi tam da doğru yerdesiniz. TEB'in satışa çıkardığı konut, arsa ve iş yerleri; görülmemiş fiyatlara satılıyor. İşte, ayrıntılar!

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

TEB'den Bu Zamana Kadar Görülmemiş Gayrimenkul Fırsatı!

teb 13

TEB,bu zamana kadar yaptığı sayısız kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi her zaman başarmış bir banka. Verdiği konut kredileri ile binlerce insanı ev sahibi yapan TEB, şimdi de oldukça farklı bir gayrimenkul edindirme şekli ile karşımıza çıkıyor. Elindeki gayrimenkulleri satışa çıkaran TEB; birbirinden farklı konumlardaki arsaları, evleri ve iş yerlerini piyasanın neredeyse yarı fiyatına satıyor. 2+1, 3+1, 4+1 evler şimdiden kapış kapış gidiyor.

ş ev

İstediğiniz evi satın alabilmek için günlerce emlakçı dükkanlarını gezmenize gerek yok. TEB, teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak size büyük bir kolaylık sağlıyor. Evinizde oturduğunuz yerden satışa çıkarılan onlarca gayrimenkulü, en küçük ayrıntısına kadar inceleyebilmeniz mümkün.  Satışa çıkarılan gayrimenkuller, TEB'in resmi internet sitesinde satışa sunulmuş durumda. ekran başından onlarca satılık gayrimenkulü inceleyerek, içinize en çok sineni satın alabilmeniz mümkün. Hemen şimdi TEB'in resmi internet sitesine girerek siz de satılık gayrimenkuller arasında sanal bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

konut-1

TEB, Türkiye'nin dört bir yanından gayrimenkuller sunuyor. Ev, arsa ya da iş yerinizin nerede olmasını istediğinizi kararlaştırdıktan sonra; İl  Seçiniz ve İlçe Seçiniz seçeneklerinden istediğiniz il ve ilçeyi seçebilirsiniz. Almak istediğiniz gayrimenkulün konumunu belirlemek işte bu kadar kolay.

teb-sube-islem-yetkilisi-alimlari-yapiyor

Eğer ayrıntılı bilgi almak isterseniz TEB müşteri temsilcinizi arayabilirsiniz. TEB satılık gayrimenkullerinden yararlanabilmek için, TEB resmi internet sitesine girmeniz ve alacağınız gayrimenkule karar vermeniz yeterli. Size en yakın TEB şubesine giderek işlemlerinizi başlatabilir, birkaç gün içerisinde hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz. İşte Teb ile ev sahibi olmak bu kadar kolay.