Emekliler, bankacılık sektörünün en sevilen müşterileri arasında yer almaya devam ediyor. 2022’de de bankacılık kuruluşları tarafından emeklilere özel kampanyalar düzenlenmeye devam ediyor. SGK’ nın birkaç yıldır uygulamaya aldığı emekliye promosyon ödemeleri, bankaların katkısıyla binlerce TL’yi buluyor. Milyonlarca emekli, sadece maaşını taşıyarak bankaların sağladığı binlerce TL’lik nakit promosyon ödemesinden faydalanabiliyor.

TEB Emekli Maaşını Taşıyana 2.750 TL Promosyon

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) tarafından emekli maaşını taşıyanlara 2.750 TL’ye varan promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor. TEB emeklilerin maaşlarını kendisinden almalarını sağlamak için SGK emekli promosyon ödemelerine ek promosyon ödemeleri gerçekleştiriyor. Böylelikle emekli maaşını TEB’e taşıyan emekliler 2.750 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi almaya hak kazanıyor. TEB tarafından sağlanan emekliye promosyon ödemeleri, emeklinin aldığı maaşının tutarına göre değişmektedir.

TEB tarafından sağlanan emekliye promosyon ödemelerinde 1.499 TL’ye kadar emekli maaşına 1.850 TL, 1.500 TL ile 2.499 TL arasındaki emekli maaşına 2.300 TL, 2.500 TL ve üzeri emekli maaşına 2.750 TL nakit promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor. Emekliler, bu promosyon ödemelerinden faydalanabilmek için başka bankadaki emekli maaşını TEB’e taşımalı ve en az 2 adet olacak şekilde otomatik fatura ödeme talimatı vermelidir. Bu şartları sağlayan TEB müşterisi emekliler, nakit promosyon ödemesi alabiliyor.

Emekli maaşını TEB’e taşımak ve promosyon kampanyasından faydalanabilmek için TEB şubelerine başvuruda bulunmanın yanı sıra CEPTETEB Mobil ve e-Devlet sistemi üzerinden de emekli maaşı taşıma işlemini yapabilmektedir.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

TEB Yeni Emekli Getirene 250 TL Promosyon

TEB, emekli maaşını kendisinden alan ve yeni emeklilere referans olan müşterileri için 250 TL tutarında nakit promosyon ödemesi de yapıyor. TEB emekli tanıdıklarını getirenlere promosyon kampanyası kapsamında her getireceğiniz yeni emekli için tam 250 TL nakit promosyon ödemesi alabilirsiniz.
Üstelik bu kampanyadan 10 yeni emekliye kadar faydalanarak, toplamda 2.500 TL ek promosyon ödemesi kazanabilirsiniz. Böylelikle emekli maaşı taşımadan 2.750 TL, emekli tanıdığını getirmeden 2.500 TL olacak şekilde toplamda 5.250 TL’ye varan promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca TEB’ in emeklilere sunduğu özel kredi kartı ve kredi kampanyalarıyla daha fazla kazançta sağlayabilirsiniz.