Ülkemizde bankacılık oldukça gelişti. Saatlerce beklenilen kuyruklardan ve günler süren bankacılık işlemlerinden yorulan vatandaşlar, artık internet bankacılığı ile derin bir nefes alabiliyorlar. TEB, Garanti BBVA ve Vakıfbank; sundukları anında kredi fırsatları ile internet bankacılığına altın çağını yaşatıyorlar ve birkaç tıkla binlerce lira kredi alabilmeyi mümkün kılıyorlar. İşte duyan vatandaşların akın akın başvurduğu anında kredi fırsatları!

TEB'in Bu Büyük Fırsatını Duymayan Kalmasın!

teb-5
TEB, ülkemizin en çok tercih edilen bankalarından biri. Bu zamana kadar vermiş olduğu fırsatlarla vatandaşlarının yüzünü güldüren TEB, şimdi de karşımıza anında kredi fırsatı ile çıkıyor. Müşterilerine anında 20 bin TL veren TEB, bununla da kalmıyor ve %1,45'lik bir faiz oranı sunuyor. Piyasadaki en düşük faiz oranlarından birini veren TEB, 36 aya kadar da vade imkanı veriyor. Eğer Teb'in bu büyük fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi CEPTETEB mobil uygulamasını telefonunuza indirerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti BBVA'dan Anında 30 Bin TL!

garanti 1-2

Garanti BBVA, müşterilerine anında 30 bin TL sunuyor ve bu krediyi dakikalar içinde hesaplara yatırıyor. Bu kredi fırsatında %1,76 gibi oldukça düşük bir faiz oranı veren Garanti BBVA, aynı zamanda 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı sunuyor. Garanti BBVA'nın anında kredi fırsatından yararlanmak isterseniz eğer hemen şimdi Garanti BBVA'nın resmi internet sitesine giriş yaparak kredi başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

VakıfBank da Onların Arasına Katıldı!

vakıfbank-10

VakıfBank da TEB ve Garanti BBVA gibi müşterilerine oldukça pratik bir şekilde kredi veren bankalardan birisi. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre değişken miktarlarda kredi veren VakıfBank, bu kredi fırsatında %1,55'lik bir faiz oranı talep ediyor. Sunduğu faiz oranıyla herkesi şaşırtmayı başaran VakıfBank, bununla da kalmıyor ve 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı veriyor. 

Siz de VakıfBank'ın bu oldukça avantajlı ve yüzleri güldüren anında kredi fırsatından yararlanmak isterseniz yapmanız gerekenler oldukça basit. Oturduğunuz yerden VakıfBank'ın resmi internet sitesine girerek ya da VakıfBank mobil uygulamasını telefonunuza indirerek hemen şimdi ihtiyacınız olan anında kredi fırsatına başvurabilir ve dakikalar içinde çektiğiniz krediyi hesabınızda görebilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!