Bankaların bahar ayına özel kampanyaları, bahar sevincinizi katlamaya devam ediyor. Mart ayının gelmesine rağmen yoğun kar yağışı devam ediyor olsa da bahar ayı kampanyaları içinizi ısıtıyor. Bankaların on binlerce TL’yi bulan bahar çekilişlerine ücretsiz katılım hakkı kazanabilirsiniz. TEB’in Mart ayına özel çekilişiyle tam 15.000 TL’ye varan Hepsiburada hediye çeklerinden birisine sahip olabilirsiniz. İşte TEB Hepsiburada hediye çeki çekilişi kampanyasının detayları!

TEB 15.000 TL Hepsiburada Hediye Çeki

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), tüm müşterilerine 15.000 TL’ye varan Hepsiburada hediye çeki kazanma şansı sunuyor. TEB tarafından her yıl düzenlenen Mart ayına özel bahar çekiliş kampanyasında bu yıl Hepsiburada hediye çeki dağıtıyor. Hepsiburada tarafından Mart ayında gerçekleştirilen Hepsiburada hediye çekilişi kampanyasıyla tam 15.000 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanma şansını yakalayabiliyorsunuz.

TEB ile Hepsiburada arasında imzalanan protokol kapsamında TEB Bahar çekilişine katılan TEB müşterileri, 15.000 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanabiliyor. Çekiliş kampanyası kapsamında 15.000 TL Hepsiburada hediye çekinin yanı sıra tam 101 farklı hediye çekinden birisini de kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

TEB Hepsiburada Hediye Çekilişi Kampanyası Koşulları

TEB tarafından düzenlenen Hepsiburada hediye çeki çekilişi kampanyasına katılmak için 03.04.2022 tarihine kadar CEPTETEB Mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor. Bu tarihe kadar her hafta CEPTETEB Mobil uygulamasına ilk defa giriş yaparak 1 ekstra çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca Hepsiburada hediye çekilişi kampanyasında kazanma şansınızı arttırmak için CEPTETEB Mobil uygulamasında seçili bankacılık işlemlerini de yapabilirsiniz.

Ekstre çekiliş hakkı kazandıran bankacılık işlemleri arasında Havale ve EFT, FAST, Döviz alım ve satım, fatura ödeme gibi işlemler bulunuyor. Ayrıca CEPTETEB kredi kartı ve kredi başvurusu ve onayıyla kullanımı ve kolay adres tanımlama işlemleriyle de ekstra çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

TEB tarafından gerçekleştirilecek Hepsiburada hediye çeki çekilişinde 1 kişiye 15.000 TL, 10 kişiye 5.000 TL, 30 kişiye 2.500 TL ve 60 kişiye 1.000 TL değerinde olacak şekilde toplamda 101 farklı Hepsiburada hediye çeki veriliyor. Kazanan talihliler hediye çeklerini altın ve ziynet kategorisi hariç tüm Hepsiburada işlemlerinde en geç 31.07.2022 tarihine kadar kullanabilecek.