Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Eğitim, sağlık, tatil ve daha pek çok yeni masraf için acil nakit ihtiyaçlarınıza yönelik TEB’ten düşük faizli ihtiyaç kredisi. TEB ihtiyaç kredisi paketi ile tüm masraflarınız için 36 aya varan vade seçeneğiyle kredi kullanabilirsiniz. Düşük faiz oranları, size özel geri ödeme planları ile nakit ihtiyaçlarınıza yanıt veren TEB ihtiyaç kredisi başvuru nasıl yapılır? TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı nedir? Sorularının yanıtları haberimizde!

TEB 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi ile tüm masraflarınız artık büyük bir problem olmuyor. Yeni oluşan acil nakit ihtiyaçlarınıza yönelik düşük faizli ve uygun geri ödeme koşullarına sahip ihtiyaç kredisini TEB’ten kullanabilirsiniz. TEB standart ihtiyaç kredisi ile  3 aydan başlayan ve 36 aya varan vade imkanından faydalanabilirsiniz.

TEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

TEB ihtiyaç kredisi 36 aya varan vade imkanının yanı sıra 3 ay erteleme fırsatıyla da geri ödemede büyük kolaylık sağlıyor. TEB ihtiyaç kredisini kullandığınızda ilk kredi taksit ödemenizi krediyi kullandığınız tarihten tam 3 ay sonra yapıyorsunuz. Bu sayede TEB ihtiyaç kredisi geri ödemeleri açısından da rahat bir nefes alabiliyorsunuz.

Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasında uygulanan kredi faiz oranları müşteri özelinde belirlenmektedir. Başvurunuz kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranı, mevcut Kredi Kayıt Bürosu(KKB) kredi notunuza ve kredi sicilinize bakılarak belirlenmektedir. Kullandığınız TEB ihtiyaç kredisi ürününde uygulanan faiz oranı piyasadaki değişikliklerden etkilenmediği gibi kredi vade sayısı da geri ödeme süresi boyunca sabit kalır. Böylelikle çok daha rahat koşullarda geri ödeme planından yararlanarak, acil nakit ihtiyaçlarınızı kolayca TEB ile karşılayabilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerinizi ister dijital kanallardan ister de size en yakın TEB şubesine giderek yapabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisi başvurularınızı TEB internet sitesinde yer alan “İhtiyaç Kredisi” sayfasındaki “Hemen Başvur” kısmından yapabilirsiniz. Ayrıca TEB dijital bankacılık kanalları;

  • CEPTETEB mobil bankacılık uygulaması,
  • CEPTETEB internet şubesi,
  • TEB telefon şubesi,

Üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurularınızı yapabilirsiniz.