Önce kredinizi çekmek, geri ödemelerinize ise bir süre sonra başlamak istemez misiniz? İşte TEB, ING ve İş Bankası’ndan 90 gün ödemesiz kredi fırsatı!

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

İhtiyaçlarınız aniden ortaya çıktığında ve finansal durumunuz bunları karşılamaya yetersiz kalınca tek çare bankalardan ihtiyaç kredisi çekmek olabilir. Eğer krediyi çekip ihtiyaçlarınıza aktarır aktarmaz geri ödemeye başlamak da bütçenizi zorlayacak bir durum yaratıyorsa sizin için iyi bir haberimiz var. TEB, ING ve İş Bankası önce ihtiyaçlarınızı karşılayıp geri ödemeyi is aylar sonrasında başlatmayı vadediyor. İşte detaylar!

TEB

teb-5

Eğitimden sağlığa, tatilden tadilata birçok amaç için kullanabileceğiniz TEB ihtiyaç kredisi günlük hayatınızda karşınıza çıkan birçok ihtiyaç halinde yanınızda olmaya devam ediyor. 

%1,59’dan başlayan faiz oranları ile tam 36 aya varan geri ödeme olanağı sunan TEB, ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılamanız için bu paketi sunuyor. Ödemelerinizi bütçenize uygun taksitlerle yapabilmenize olanak tanıyan TEB, müşterilerine ayrı bir avantaj fırsat daha sunuyor. Buna göre dilerseniz önce ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, taksitlerinizi ödemeye ise belli bir süre sonra başlayabilirsiniz. Bunun için 3 ay erteleme imkanı sunan TEB ihtiyaç kredisi için başvurularınızı CEPTETEB İnternet Şubesi, Mobil Uygulama ve teb.com.tr'den kolayca yapabilir, kredinizi başvurunuz onaylanır onaylanmaz kullanabilirsiniz.                 

ING

ıng-5

Günlük ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda avantajlı kredi paketlerinden birisi de ING Bank’tan. Yine 36 ay vadeli ve esnek ödeme koşullarına sahip ING Bank faiz oranları ise %1,35’ten başlıyor. Ancak ING Bank’ın 3 ay erteleme kampanyası yalnızca 5.001-50.000 TL arasındaki tutarlar için geçerlidir. Ayrıca kredi geri ödeme süresi totalde yine 36 aydır. 36 ay seçeneğinde 3 ay erteleme seçen müşteriler için 33 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulur.

İş Bankası

iş bankası-10

Ekonomimizin en eski ve en köklü bankalarından birisi olan İş Bankası da ihtiyaç kredisi paketleri ile geçmişten bugüne müşterilerinin her an yanında olan bankalardan birisi. %1,36 faiz oranı üzerinden alabileceğiniz İş Bankası ihtiyaç kredinizi de maksimum 36 aya kadar geri ödeyebilirsiniz. İş Bankası Anında Kredi’nizi de dilerseniz kullandıktan 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Ancak 90 güne varan ödemesiz dönemli Anında Kredi’ye sadece İşCep veya İnternet Şubesi’nden başvuru yapabilirsiniz. Yani 3 ay ertelemeli kredi başvuruları ATM üzerinden yapılamaz. Bunun yanı sıra kredi tutarı 50.000 TL üzerinde olan krediler için geri ödeme vadesi 24 ay ile sınırlıdır. 36 ay vade 50.000 TL ve altındaki krediler için geçerlidir.