İhtiyaçlar kapıya dayandığında bazen ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Bizim için en uygun olan fırsatı bulmak için bankalara koşuyor ve ihtiyaç kredisi fırsatlarını değerlendiriyoruz. İşte böyle zamanlarda kredi alsak bile geri ödeme dönemini düşünerek hareket etmemiz gerekiyor. ING, TEB ve Yapı Kredi, bu durumu ortadan kaldırıyor ve geri ödeme döneminde zorlanmalar artık bitiyor. Tam 3 ay ertelemeli bu kredi fırsatlarını duyduğunuzda hemen kredi almak isteyeceksiniz!

TEB'den Müjdeli Haber Geldi!

teb 2-3

TEB, ihtiyaç sahibi vatandaşlara tam 20 bin TL değerinde ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kredi ile derin bir nefes alan müşteriler, yüksek faiz oranlarına karşı yargılı yaklaşırken TEB bu duruma da bir son veriyor ve %1,36 oranında bir faiz sunuyor. Piyasanın en düşük faiz oranlarından birini veren TEB, tamı tamına 36 aya varan vade imkanıyla da herkesi sevindiriyor. TEB'in sunduğu fırsatlar bununla da bitmiyor ve vatandaşlar 2021 yılında aldıkları krediyi 2022 yılında ödemeye başlayabiliyorlar. İşte TEB farkı!

İNG Bank Yüzleri Güldürdü!

ing 1

İNG Bank, müşteri dostu tutumunu her zaman olduğu gibi şimdi de sürdürüyor ve oldukça avantajlı bir fırsat sunuyor. İhtiyaç sahibi müşterilerine tam 20 bin TL ihtiyaç kredisi veren İNG Bank, bu kredisinde yüksek faiz oranlarına savaş açarak %1,35 ile piyasanın en düşük faiz oranını veriyor. Bununla birlikte tam 36 ay erteleme fırsatı sunan ING Bank, geri ödeme noktasında da müşterilerinin yanında oluyor ve 3 ay hiçbir geri ödeme talep etmiyor.

Yapı Kredi de Onların Arasına Katıldı!

yapı kredi 1-1

Yapı Kredi bankası da TEB ve ING gibi müşterilerine tam 3 ay erteleme fırsatı sunuyor ve 2021 yılında alınan bir kredi 2022 yılında ödenmeye başlanıyor. Bu fırsatla yüzleri güldüren Yapı Kredi müşterilerine tam 30 bin TL ihtiyaç kredisi sunuyor. Bu kredisinde %1,75'lik bir faiz oranı talep eden Yapı Kredi, 36 aya varan vade imkanıyla da yüzleri güldürüyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Eğer siz de bu 3 bankanın birbirinden avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanmak isterseniz hemen şimdi bu bankaların resmi internet sitelerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.