Müşterileri derin bir nefes alabilsin diye hareket eden bu 3 banka sizi epey sevindirecek.

Kredi çekmek artık günümüzde oldukça normal karşılanan ve talep gören bir şey. Birbirinden farklı ihtiyaçlarımız için ülkemize hizmet veren onlarca bankanın kapısını aşındırabiliyoruz. Böyle zamanlarda kullandığımız krediler bir süre yükümüzü hafifletip bizi rahatlatsa da geri ödeme noktasında yine zorlu bir döneme girebiliyoruz. TEB, ING ve Yapı Kredi Bankaları müşterilerinin bu durumu yaşamamaları ve geri ödeme noktasında zor duruma düşmemeleri için harekete geçti ve 3 ay ertelemeli kredi fırsatını sundu. Eğer siz de ''Ben de geri ödeme noktasında zorlanmamak istiyorum!'' diyorsanız bu kredi fırsatları tam da size göre. İşte o fırsatlar!

TEB'den Müşterilerine İlaç Gibi Kredi Fırsatı!

teb 13

TEB, ülkemizin en çok tercih edilen bankalarından biri. Milyonlarca müşteriye hitap eden TEB, yine oldukça avantajlı bir kredi fırsatı ile karşımıza çıkıyor. Müşterilerine tam 20 bin TL tutarında kredi veren TEB, %1,45'lik faiz oranıyla görenleri epey sevindiriyor. Faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiren TEB'in sunduğu fırsatlar bunlarla da sınırlı kalmıyor ve 36 ay vade imkanı da müşterileri sevindiriyor. Bu kredi fırsatında tam 3 ay erteleme olanağı sunan TEB, geri ödeme noktasında büyük kolaylıklar sağlıyor. Müşterilerinin rahatını düşünen TEB, geri ödeme aşamasında da gelir düzeyine göre bir ödeme planı oluşturuyor.

ING Bank'ın Bu Fırsatını Duymayan Kalmasın!

ıng-2

ING Bank, ihtiyaç sahibi müşterilerine geri ödeme döneminde 3 ay erteleme imkanıyla birlikte tam 20 bin TL'lik kredi veriyor. Sunduğu %1,35'lik faiz oranıyla piyasadaki en düşük faiz oranlarından birini veren ING Bank, 36 aya varan vade imkanıyla da şimdiden büyük bir talep görüyor.

Yapı Kredi'den Duyanları Şaşırtan Kampanya!

yapı kredi-3

Yapı Kredi de TEB ve ING Bank gibi müşterilerine geri ödeme noktasında 3 ay erteleme imkanı sunan bankalardan biri. Vatandaşların ihtiyaçlarına göre farklı tutarlarda kredi miktarı veren Yapı Kredi, yüksek faiz oranlarına savaş açıyor ve sunduğu %1,75'lik faiz oranıyla herkesi şaşırtıyor. Bunun yanında 36 aya varan vade imkanı da veren Yapı Kredi'nin bu fırsatına Yapı Kredi'nin resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli