Kredi çekmek isteyenleri böyle alalım: TEB, ING ve Yapı Kredi'nin 3 ay ertelemeli kredi hakkında bilgi sahibi olmadan kredi kullanmayın!

Pandemi süreci, zaten zor olan yaşam koşullarını daha da zor hale getirdi. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kısmi kapanmalar sebebiyle birçok iş yeri kapandı, binlerce vatandaş işsiz ve parasız kaldı. Hal böyle olunca ihtiyaçları karşılamak zorlaştı.

Şimdilerde ise hayatın yavaş yavaş normalleşmesiyle, vatandaş nakit sıkıntıları için çözüm aramaya başladı. Özellikle de bugün nakit sıkıntısını giderip bir süre nefes aldktan sonra geri ödeyebileceği çözümler vatandaşı bir hayli mutlu kıldı. Bu çözümlerin en iyisi ise TEB, ING ve Yapı Kredi'den geldi. Türkiye'nin yükselen bankaları bugün kullanıp 3 ay sonra ödemeye başlayacağınız benzersiz bir kredi imkanı sundu.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi

teb amblem

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

TEB'den nakit ihtiyaçlarınıza ilaç gibi bir çözüm geliyor. Türk Ekonomi Bankası, %1,59'dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle benzersiz bir kredi fırsatı sunuyor. Bu koşullarda TEB'den kullandığınız 50 bin TL'lik ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri 1.932,78 TL oluyor.

Bu avantajlara ek olarak kredi taksitleriniz isteğiniz doğrultusunda 3 ay ertelenebiliyor, TEB size 90 gün boyunca rahat bir nefes aldırıyor. TEB'in 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine tüm TEB şubelerinden, TEB internet bankacılığından ve CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatıyor.

ING 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

INGBANK 1

ING Bankası hem halihazırda ING'li olan müşterilerine hem de ING ile yeni tanışacak müşterilerine benzersiz bir kredi avantajı sunuyor. ING'ye yeni katılacak müşterileri için %1,35 ile %1,49 arasında değişen faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile 50 bin TL'ye kadar kredi veriyor. %1,35 faiz oranı KKB notu 1850 üzerinde olan yeni ING'liler için 20 bin TL'ye kadar olan kredi kullanımlarında geçerli oluyor. KKB notu 1850'den düşük müşteriler için ya da 20 bin TL üzeri kredi kullanımlarında ise faiz oranı %1,49 şeklinde belirleniyor.

Halihazırda ING'li olan müşteriler ise %1,59 faiz oranıyla ING'nin 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinden faydalanabiliyor. 36 ay vade süresi, 50 bin TL'yi aşmayan kredi kullanımlarında geçerli oluyor. 50 bin TL üzerindeki kredilerde ise maksimum vade 24 ay şeklinde belirleniyor.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi

Nakit ihtiyaçlarınıza bir çözüm de Yapı Kredi'den geliyor. Yılların deneyimiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çabalayan Yapı Kredi, %2,19 ile &2,41 arasında değişen faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleriyle rahat nefes almanızı sağlayacak bir kredi imkanı sunuyor.

3 ay erteleme hakkınızı kullandığınız taktirde kredi vadesi erteleme ile 36 ay şeklinde belirleniyor. Bu koşullarda Yapı Kredi'den kullanacağınız 50 bin TL'lik kredinin aylık taksitleri 2.283,59 TL oluyor. Yapı Kredi'nin 3 ay ertelemeli kredi kampanyasına tüm Yapı Kredi şubelerinden, internet bankacılığından, mobil uygulamadan ve telefon bankacılığından başvurulabiliyor. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatıyor.