O bankalardan kredi çekenler yaşadı. Geri ödeme aşamasındaki o zorluklar ortadan kalktı!

Günümüzde kredi çekmek, ihtiyaçlarımızı gidermemiz için gerekli olan adımlardan biri. Bazen üst üste gelen ihtiyaçlara yetişebilmek oldukça zor olabiliyor, böyle zorlu dönemlerde çekilen krediler can suyu olma niteliği taşıyor. Ülkemize hizmet veren onlarca bankanın her biri kredi veriyor ve müşterilerine farklı fırsatları sunuyor. Her ne kadar kredi çekmek işimizi kolaylaştırsa da geri ödeme dönemi geldiğinde, yaşadığımız sıkıntıları tekrar ve tekrar yaşabiliyoruz. İşte sizin için listelediğimiz aşağıdaki bankalar, geri ödemede yaşanan zorlanmaları ortadan kaldırıyor ve müşterilerine 3 ay erteleme süresi sunuyor. Bu fırsatları duyduğunuzda hemen kredi çekmek ve derin bir nefes almak isteyeceksiniz!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

TEB'den Müşterilerinin Yüzünü Güldüren Haber!

teb 13

TEB, bu zamana kadar sunduğu birbirinden farklı kredi fırsatları ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Bu fırsatlara bir yenisini daha ekleyen TEB, şimdilerde müşterilerine oldukça konuşulan bir imkan sağlıyor. Müşterilerine %1,45'lik faiz oranıyla kredi veren ve bu kredi fırsatında 3 ay ile 36 ay arasında vade süresi avantajı sunan TEB, 3 ay erteleme süresi ile geri ödeme aşamasında da yaşanabilecek zorlukları ortadan kaldırıyor. Eğer TEB'in bu kredisinden yararlanmak isterseniz TEB'in resmi internet sitesine girip başvuru yapmanız yeterli.

ING Bank'tan Gelen Büyük Müjde!

ING BANK FOTO

ING Bank, verdiği krediler ile müşterilerini oldukça memnun ederken, bu yeni kredi fırsatına da şimdiden oldukça fazla ilgi görüyor. Kredi çekmenin önündeki en büyük engellerden biri olan yüksek faiz oranlarını kaldıran ING Bank, %1,35'lik faiz oranıyla görenleri şaşırtıyor. 36 aya kadar vade fırsatı veren ING Bank, 3 aylık geri ödeme planıyla da müşterilerine derin bir nefes aldırtıyor.

Yapı Kredi'de Fırsatlar Bitmez!

yapı kredi2-1

Yapı Kredi, müşteri memnuniyetini öne çıkardığı tutumu ile vatandaşların rahatını düşünerek yeni bir kredi fırsatı tasarladı. Bu kredi fırsatında %1,72'lik bir faiz oranı talep eden Yapı Kredi, 36 ay vade imkanıyla da görenleri şaşırtıyor. Bunlarla birlikte geri ödeme noktasında da 3 ay erteleme olanağı veren Yapı Kredi'nin bu kredi fırsatına başvurmak isterseniz Yapı Kredi'nin resmi internet sitesine giriş yapmanız yeterli. İşte Yapı Kredi ayrıcalığı!