TEB, ING ve Yapı Kredi el ele verdi kredi ödemelerini tam 90 gün boyunca erteledi! Şimdi ihtiyaç kredisi almanın tam zamanı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 salgını, ne yazık ki ekonomik anlamda büyük çöküntüler yarattı. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen kısıtlamalar ve yasaklar nedeniyle birçok iş yeri günlerce hatta haftalarca kapalı kaldı. Bu sebeple üretim durma noktasına geldi, birçok insan işini ve gelirini kaybetti.

İşini ve gelirini kaybeden herkes, ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kredi çekmeye yöneldi. Krediye olan talep artınca bankalar arasında ciddi bir rekabet başladı. Kimi bankalar faizleri düşürdü, kimileri de ödemeleri erteledi. Bu konuda vatandaşa en büyük desteklerden biri TEB, ING ve Yapı Kredi'den geldi!

TEB Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

teb amblem

Nakit ihtiyacı olanlara en büyük desteklerden biri TEB'den geliyor. Türk Ekonomi Bankası, kredi çekmek isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyor. %1,59 faiz oranı ve36 aya varan vade seçenekleriyle TEB ihtiyaç kredisi vatandaşın yüzünü güldürüyor. Bu avantajlara ek olarak TEB, kredi ödemelerini 3 ay erteliyor. Böylece kredi ödemeleri cebinizi yormuyor.

TEB'in sunduğu avantajlı ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine tüm TEB şubelerinden, CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması üzerinden, CEPTETEB İnternet Bankacılığı'ndan ve 0850 200 0666  numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Telefon Bankacılığı'ndan başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

ING Bankası Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

INGBANK 1

ING Bank da bu zor günlerde vatandaşı desteklemekten geri kalmıyor. ING, bünyesine yeni katılacak müşterilerine özel olarak %1,35 faiz oranı ile kredi veriyor. Ancak bu faiz oranı için KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notunun 1,850 ve üzerinde olması bekleniyor. Hali hazırda ING'li olan ve KKB notu 1850'den düşük olan müşterilerine ise %1,59 faiz oranı ve 36 ay vade ile son derece cazip bir kredi imkanı sunuyor.

ING'nin avantajları bununla da sınırlı kalmıyor, kullandığınız kredinin taksitlerini tam 3 ay boyunca öteliyor. ING'nin sunduğu bu düşük faiz, uzun vade ve 3 ay erteleme avantajlı krediye tüm ING Bank şubelerinden, ING mobil uygulaması üzerinden ya da ING Bankasının internet bankacılığından başvurulabiliyor. Onaylanan Krediniz anında hesabınıza yatıyor.

Yapı Kredi Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi

Nakite sıkışanlara bir destek de Yapı Kredi'den geliyor. Yapı Kredi, %2,19'dan başlayan faiz oranları ve 33 aya varan vade süresi ile oldukça avantajlı bir kredi imkanı sunuyor. Vade süresi kısaldıkça faiz oranları artıyor, ayrıca  kredi başvurusunda bulunacak müşterinin KKB notuna göre de faiz oranında değişiklik olabiliyor.

Düşük faiz ve uzun vade avantajlarına ek olarak Yapı Kredi, 3 ay ödeme erteleme fırsatı da sunuyor. Böylece geri ödemeler kullanıcının belini bükmüyor. Yapı Kredi'nin 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi internet bankacılığı üzerinden, Yapı Kredi mobil uygulaması aracılığıyla ve de telefon bankacılığıyla başvurulabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!