TEB ya da Türk Ekonomi Bankası, hazırladığı kampanyalarla sürekli özel avantajları müşterilerine sunmaya devam ediyor. Son kampanyayla TEB kredi kartı sahibi tüm banka müşterileri, yaptıkları online alışverişler sırasında 120 TL Bonus kazanma şansı yakalıyor. Bankanın kendi personeli olan ve TEB kredi kartı sahibi olanlarda bu özel kampanyadan faydalanabiliyorlar. Gittigidiyor, n11, Hepsiburada ve Trendyol, online alışverişlerin en büyük Pazar payını oluşturan platformlar. Bu platformlar aracılığıyla yapılan alışverişlerinizde, tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda 30 TL bonus kazanabiliyorsunuz.

TEB 120 TL Hediye Kampanyası Özellikleri

TEB kredi kartı sahibiyseniz, n11,Trendyol, Hepsiburada ve Gittigidiyor e-ticaret platformları aracılığıyla yaptığınız alışverişlerden bonus kazanabiliyorsunuz. Bunun için bu platformlardan 500 TL ve üzerinde alışveriş yapmanız gerekiyor. Tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda 30 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Kampanyadan bankanın müşterileri ya da bankanın personelleri de dahil olmak üzere, TEB kredi kartı sahibi herkes faydalanabiliyor.

Kart sahibi bazında süren kampanyada, en fazla 120 TL olacak şekilde bonus kazanılabiliyor. Dolayısıyla en az 4 sefer 500 TL ve üzeri alışverişi n11,Gittigidiyor, Hepsiburada veya Trendyol aracılığıyla yapmanız gerekiyor. Kazanılan Bonuslar 4 Mart 2022 tarihinde yükleniyor ve bu bonusların en son kullanılabileceği tarih 1 ay sonrası. Kampanya aracılığıyla kazandığınız bonusları en geç 4 Nisan 2022 tarihine kadar kullanmanız gerekiyor. Bu tarihe kadar kullanılmayan bonuslar geri alınıyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

TEB 120 TL Hediye Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanya katılım usulüyle sürdürülüyor. Kampanyaya katılım işlemlerini gerçekleştirmemiş TEB kredi kartı sahipleri, avantajdan faydalanamıyor. Dolayısıyla öncelikle kampanyaya katılımın yapılması zorunlu oluyor. Katılım için CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden katılımın yapılması ya da “INTERNET” yazarak 4616’ya kısa mesaj gönderilmesi gerekiyor.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde kampanyaya katılmış oluyorsunuz. 28 Şubat 2022 tarihine kadar Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol veya n11 e-ticaret platformlarından 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak, her seferde 30 TL bonusu artık kazanabilirsiniz. Kampanyadan fiziki olmayan online alışveriş yaparak faydalanabiliyorsunuz. Bu 4 e-ticaret platformundan yaptığınız alışverişlerde, TEB kredi kartı ya da sanal kart kullanımı yapabiliyorsunuz. Platformların kendi cüzdanlarında bulunan bakiyeler ile yapılan alışverişler geçerli olmuyor.