Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

CEPTETEB Türk Ekonomi Bankası’ nın Dijital Bankacılık platformu olarak hizmet sunuyor. Dijital Bankacılığın tüm avantajlarını kullanıcılara sunan platform, aynı zamanda sürekli yenilenen kampanyalarla çeşitli indirimler ve avantajlar elde edilmesini de sağlıyor. Platforma cepteteb.com.tr veya doğrudan CEPTETEB mobil uygulaması aracılığıyla kullanıcı olabiliyorsunuz.

Hazırlanan son kampanya da, Görüntülü Görüşme yöntemiyle ya da web platformu aracılığıyla yeni CEPTETEB müşterisi olanlar, CEPTETEB banka kartıyla yaptıkları alışverişlerden 300 liraya kadar iade alabiliyorlar. Dolayısıyla CEPTETEB banka kartı ile yapılan harcamalar, % 5 daha indirimli oluyor. Bu yılın sonuna kadar, yani 31 Aralık 2022 tarihine kadar devam eden kampanya sırasında, yeni CEPTETEB müşterisi olmanız yeterli oluyor.

CEPTETEB 300 TL Kampanyası Özellikleri

Kampanya Temmuz ayında başladı ve 31 Aralık 2022 tarihine kadar devam ediyor. 31 Aralık 2022 tarihine kadar, CEPTETEB Mobil uygulama veya cepteteb.com.tr üzerinden başvuru gerçekleştirerek CEPTETEB müşterisi olan herkes kampanyadan faydalanabiliyor. Banka kartının kullanıcıya ulaşmasına müteakip, her ay 1.000 TL olarak yapılan harcamanın % 5’i yani 50 TL nakit olarak kartınıza iade ediliyor. 6 ay boyunca ayda 1.000 TL harcama yaparak 50 TL iade alabiliyor, toplamda 300 TL iade alabiliyorsunuz.

CEPTETEB Müşterisi Ol 300 TL Alışverişlerden Nakit İade Kazan

CEPTETEB müşterisi olmak artık son derece kolay ve süratli bir hale gelmiş durumda. Cep telefonunuza indirdiğiniz CEPTETEB mobil uygulaması aracılığıyla, “müşteri olmak istiyorum” yolunu izleyerek, birkaç dakika içerisinde CEPTETEB müşterisi olabiliyorsunuz. Yapacağınız görüntülü görüşme sonucunda, müşteri olabiliyor, açılan hesabınızı hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. CEPTETEB Banka kartınız birkaç gün içerisinde kurye aracılığıyla tarafınıza ulaşıyor.

Kartın kullanıcıya ulaşmasından sonra, her ay 1.000 TL ve üzeri yapılan alışverişlerin, 1.000 liralık kısmı için % 5 iade alınıyor. 1.000 liranın % 5’ i 50 lira, 6 ay boyunca 1.000 liralık asgari harcama tutarının tamamlanmasına bağlı olarak, hesap kesim tarihi itibariyle hesabınıza yansıtılıyor. Kampanyanın dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntısının altını çizmemiz gerekiyor. 1.000 TL harcama tutarının tamamlanması için, her ay fiziki POS cihazlarından ve sanal ödemelerden yapılan tutarlar geçerli oluyor. Ancak sadece sanal ödemelerin % 5’ i iade ediliyor.