Türk Ekonomi Bankası’ nın dijital bankacılık kanalı olan CEPTETEB, mobil uygulama ve internet şubesi olarak hizmet veriyor. Dijital bankacılığın sağladığı masrafsız işlem avantajlarının tümünü sunan CEPTETEB, aynı zamanda birkaç dakika içerisinde mobil uygulama aracılığıyla müşteri olabileceğiniz bir yeni hizmet de sunuyor. Cep telefonunuza indirdiğiniz CEPTETEB mobil uygulamasını kullanarak, süratli bir görüntülü görüşme gerçekleştiriyorsunuz ve birkaç dakika içerisinde CEPTETEB müşterisi oluyorsunuz.

Müşteri olma süreci içerisinde hesabınıza ulaşabileceğiniz banka kartı başvurusu da yapılmış oluyor. Hazırlanan son kampanyayla hizmetin tanıtımı amacıyla 300 TL indirim kazanabileceğiniz bir avantaj oluşturulmuş. Görüntülü görüşme aracılığıyla 31 Aralık 2022 tarihine kadar CEPTETEB müşterisi olanlar, banka kartlarıyla yaptıkları alışverişlerden her ay en fazla 50 TL ve toplamda 6 ay boyunca 300 TL olmak üzere indirim hakkı kazanıyor.

CEPTETEB Müşterisi Ol 300 TL İndirim kazan Kampanyası Özellikleri

CEPTETEB kampanyası, 1 Temmuz 2022 tarihi itibariyle başladı. Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecek. CEPTETEB mobil uygulamasını 31 Aralık 2022 tarihine kadar cep telefonunuza indirerek, birkaç dakikalık bir süreç ve görüntülü görüşme sonrasında CEPTETEB müşterisi olabiliyorsunuz. Bu süreç tamamlandıktan sonra tarafınıza ulaştırılan CEPTETEB banka kartınızı, alışverişlerde kullanarak, 300 liraya varan ödül kazanma şansınız bulunuyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Banka kartınız tarafınıza ulaştıktan sonra, bir ay içerisinde toplamda en az 1.000 TL alışveriş harcaması yapılması gerekiyor. 1.000 lira ve üzeri olarak yapılan alışverişlerde CEPTETEB banka kartı kullanıldığında, % 5’ i olan 50 TL iade ediliyor. 6 ay boyunca geçerli olan kampanyadan, her ay en az 1.000 lira harcama yapan herkes, toplamda 300 lira ödül kazanabiliyor.

Kampanya kapsamında fiziki POS cihazlarından yapılan alışverişlerin yanı sıra, online olarak yapılan alışveriş harcamaları da geçerli oluyor. CEPTETEB banka kartının, online ya da fiziki POS cihazları olmak üzere, yapılan tüm alışveriş harcamalarında kullanılması hedefleniyor. Sadece online görüntülü görüşme ile CEPTETEB müşterisi olan herkes kampanyadan faydalanabiliyor ve 300 TL harcama iadesi alabiliyor. Her ay 50 Tl olan harcama iadesinin alınabilmesi için, CEPTETEB banka kartının alışverişlerde kullanılmasının yanında, ay boyunca en az 1.000 TL harcama yapılması gerekiyor.