Alışveriş yapmak hayatın en temel gerekliliklerinden birisidir. Ancak günümüz ekonomi koşullarında en temel ihtiyaçlar için bile alışveriş yapmak ciddi bir yük haline geldi. Bu olumsuz tablo içerisinde bankalar tarafından sunulan alışveriş yaptıkça kazandıran kampanyalar ise önemli bir avantaj sağlıyor. Bankaların kredi kartlarını kullanarak yapılacak tüm alışverişlerde yüzlerce TL değere sahip bonus/puan kazanabilmek mümkün oluyor. Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) yeni yıl kredi kartı kampanyasıyla harcadıkça kazanma şansı veriyor.

TEB Harcama Sözüne 500 TL Hediye

CEPTETEB kredi kartı müşterileri, harcama sözü vererek tam 500 TL’ye varan hediye kazanma şansını yakalıyor. Harcama yaptıkça kazanma fırsatı sunan bu kampanyadan tüm CEPTETEB kredi kartı kullanıcıları faydalanabiliyor. CEPTETEB harcama sözüne 500 TL hediye kampanyası 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olacak. Bu dönemde harcama sözü vererek, kredi kartıyla yapılan harcamalar için

500 TL’ye varan Bonus kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
CEPTETEB 500 TL hediye kampanyasından faydalanmak için tek yapmanız gereken 12 ay boyunca düzenli harcama yapacağınızı taahhüt etmenizdir. Tabii ki bu taahhüdünüzü de yerine getirmeniz gerekiyor. Ayrıca kampanyadan faydalanabilmeniz için kredi kartı ödemelerinizin geçmişe dönük olarak düzenli şekilde gerçekleştiriyor olmanız gerekiyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Harcama Sözü Tutarına Göre Hediye Bonus

CEPTETEB tarafından sunulan harcama sözüne 500 TL’ye varan Bonus hediyesinden yararlanabilmek için uygun miktarlarda harcama sözü verebilirsiniz. Bununla birlikte CEPTETEB kredi kartı limitinizin en fazla %70’lik kısmına kadar harcama sözü oluşturabilirsiniz. Dolayısıyla kampanya kapsamında kazanabileceğiniz Bonus miktarı harcama sözünüze göre değişkenlik göstermektedir. Buna göre CEPTETEB kredi kartı limitiniz üzerinden vereceğiniz 12 ay boyunca harcama sözü tutarı;

  • 250 TL olduğunda 25 TL,
  • 2500 TL olduğunda 50 TL,
  • 750 TL olduğunda 75 TL,
  • 1000 TL olduğunda 116 TL,
  • 1.500 TL olduğunda 150 TL,
  • 2.000 TL olduğunda 200 TL,
  • 3.000 TL olduğunda 300 TL,
  • 5.000 TL olduğunda 500 TL,

Şeklinde CEPTETEB Bonus’u kazanabilirsiniz. Hak edilen Bonus tutarları anında kredi kartına aktarılır. Ayrıca hak edilmiş Bonus’ların harcamasına ilişki herhangi bir sınırlama olmadan tüm CEPTETEB üye işyerlerindeki alışverişlerde kullanılabilir.