Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Eğitim, sağlık, evlilik, eşya alımı, tadilat ya da başka pek çok nedenden dolayı ortaya çıkan ihtiyaçlarınız bir anda bütçenizi sarsabilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Ama böylesi anlarda tek yapmak zorunda olduğunuz şey ihtiyaçlarınızı ertelemek ya da hayallerinizden vazgeçmek değil. TEB’in esnek geri ödeme olanaklarından ve uygun faiz oranlı kredi seçeneklerinden yararlanarak ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. İşte detaylar!

TEB İhtiyaç Kredisi Özellikleri

TEB 2-2

TEB avantajlı kredi başvurunuzu gerçekleştirmek için 7/24 bankanın dijital olanaklarından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın TEB şubesine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi şubeye gitmeden de ihtiyacınız olan krediyi kolaylıkla talep edebilirsiniz. 36 ay vade ile ödeyebileceğiniz kredinizin faiz oranı ise piyasa faiz oranlarının değişikliklerinden hiçbir şekilde etkilenmez. Başta belirlemiş olduğunuz kredi vadesi boyunca ödemeleriniz sabit kalır. Piyasa faiz oranları yükselmiş olsa bile siz başta belirlemiş olduğunuz ödeme planı dahilinde ödemelerinize devam edersiniz.

TEB 2-2

Ayrıca TEB ihtiyaç kredinizi; eğitim, sağlık, yol, tatil, seyahat gibi çok çeşitli bireysel ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Bunlar için çekmiş olduğunuz kredinizi ise uzun vadelerle taksit taksit geri ödeme imkanı elde edebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınız için gerekli olan nakdi dakikalar içerisinde alarak ihtiyaçlarınızı ertelemeden hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Ancak ihtiyaç kredilerinde vadeler yasal olarak belirlenmiştir. Buna göre;  50.000 TL'ye kadar kredilerinizde 36 ay, 50.000 TL üzeri kredilerinizde ise vade 24 aydır. Bunun yanı sıra cep telefonu alımlarında yasal vade 3.500 TL'ye kadar 12 ay, 3.500 TL üzerinde 3 ay, tablet alımlarında 6 ay, bilgisayar alımlarında 12 ay ile sınırlıdır.

Ayrıca bankanın bu vadelerle sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranı ise % 1,59.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvuru Yolları

TEB 1

Çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için başvuracağınız TEB ihtiyaç krediniz için başvuru yöntemleri şu şekildedir:

  • TEB internet sitesi üzerinde bulunan 'Hemen Başvurun' butonuna tıklayarak adımları takip edebilirsiniz.
  • Size en yakın TEB şubesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması ya da CEPTETEB İnternet Şubesi ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • TEB Telefon Şubesi olan 0850 200 0666 numaralı hattı arayarak 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz