Ramazan’ın gelmesiyle birlikte bankaların kampanyalarında da hareketlenme yaşanıyor. Bankalar, Ramazan ayı boyunca müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Her banka, Ramazan’da daha fazla tercih edilmek ve Ramazan’ın paylaştıkça güzelleşen ruhunu en iyi şekil hissedebileceğiniz kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalardan birisi de TEB’ten geldi. TEB Ramazan Sofrası kampanyasıyla 150 TL’ye varan Bonus kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

TEB Ramazan Sofrası Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) tarafından gerçekleştirilen yeni kampanyayla Ramazan ayı boyunca 150 TL’ye varan Bonus kazanabilirsiniz. TEB müşterileri, Ramazan ayı boyunca yapacakları belirli sektörlerdeki tüm harcamalarında Bonus kazanma şansını yakalıyor. Türkiye Ekonomi Bankası’nın “Ramazan Sofraları” kampanyası çerçevesinde belirli sektörlerde yapılacak 200 TL ve üzeri harcamalara toplamda 150 TL Bonus kazanma şansı yakalanıyor.

TEB 150 TL Bonus kampanyası kapsamında, Ramazan ayı boyunca market ve yanı sıra kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlere Bonus kazanabilirsiniz. Kampanya dahilinde belirtilen sektörlerde yapacağınız her ikinci 200 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL Bonus kazanabilirsiniz.

TEB Bonus kampanyasıyla 01.04.2022 ile 01.05.2022 tarihleri arasında alışveriş yapanlar toplamda 150 TL’ye varan Bonus kazanma şansını yakalıyor. Kampanyaya katılan müşteriler, ilgili sektörlerde yapacakları 200 TL ve üzeri ikinci alışverişine 30 TL, dördüncü alışverişine 60 TL ve altıncı alışverişine 90 TL tutarında Bonus kazanıyor. Ayrıca sekizinci alışverişe 120 TL, 10 ve üzeri harcamaya ise 150 TL Bonus kazanılabiliyor.

Kampanyadan kazanılan Bonus bakiyesi TEB tarafından ilgili TEB banka ve kredi kartınıza otomatik olarak 06.05.2022 tarihinde yüklenir. Karta yüklenen bu Bonus bakiyesinin en geç 06.06.2022 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kampanyadan gelen Bonus bakiyesi otomatik olarak silinir.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

TEB Ramazan Kampanyası Katılma

Alışverişe Bonus kazandıran kampanyadan faydalanmak için öncelikli olarak harcama yapmadan katılım sağlanması gerekiyor. Kampanya kayıt olmak için CEPTETEB Mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” ekranında ilgili kampanyaya “Hemen Katıl” seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz cep telefonunuzdan “RAMAZAN” yazıp, “4616” numarasına SMS gönderebilirsiniz. Böylelikle kampanyaya katılımınız tamamlanır ve koşullara uygun olarak yapacağınız alışverişlerinizde Bonus kazanabilirsiniz.