Hepimiz alışverişi severiz. Ancak pandemi yüzünden zorlaşan koşullar sebebiyle alışveriş ve benzeri tutkularımızdan vazgeçmek zorunda kalıyoruz. Hatta çoğu zaman sarsılan maddi durumlar sebebiyle zorunlu ihtiyaçlarımızı bile gideremiyoruz. Hal böyle olunca da nakit ihtiyaçlarımıza çözüm bulabilmek için bankların kapısını çalıyoruz.

Bankacılık ürünlerine talebin artışı, bankalar arasındaki rekabeti kızıştırıyor. Bu sebeple bankalar türlü kampanya ve promosyonlarla müşterileri çekmeye çalışıyor. Bazı bankalar belirli vadelerde faizsiz kredi verirken, bazıları da kredi kartına taksit, nakit avans avantajı ya da bonus imkanı tanıyor. Kampanyalarıyla yükselen bankaların başında de Türk Ekonomi Bankası (TEB) yer alıyor.

TEB Benzersiz Bir Bonus Kampanyası Sunuyor

teb tabela

TEB, kredi kartı ürününü ilk defa kullanacak müşterilerine benzersiz bir fırsat sunuyor. TEB kredi kartı ile tek seferde yapacakları 150 TL'lik ilk alışveriş için 100 TL bonus kredi kartına tanımlanıyor. Bu sayede TEB'liler alışverişlerini yarıda kesmek zorunda kalmıyor, gönüllerince harcıyor.

TEB kredi kartı için tasarlanan 100 TL bonus kampanyası, 16 Temmuz 2021 itibarıyla cepteteb.com.tr, CEPTETEB internet bankacılığı veya CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden başvurulan ve onaylanan kredi kartları için geçerli oluyor. Kredi kartınızın teslim edilmesinden sonraki ay içerisinde, tek seferde yaptığınız 150 TL ve üzerindeki ilk alışveriş için 100 TL bonus, anında kredi kartınıza tanımlanıyor.

Kampanyadan Yararlanmak İçin Bu Şartları Yerine Getirmek Gerekiyor

teb-sube-islem-yetkilisi-alimlari-yapiyor

Bu kampanyadan yararlanabilmek için, kredi kartınızın elinize ulaşmasından sonraki ilk 1 ay içerisinde 150 TL'lik alışveriş yapmak gerekiyor. Tanımlanan bonusun kullanım süresi 1 ay ile sınırlanıyor. Kazanıldığı tarihten itibaren 1 ay içerisinde kullanılmayan 100 TL bonus, süre sonunda geri alınıyor.

TEB, adil olmak adına banka personelinin kampanyadan yararlanmasına izin vermiyor. Ayrıyeten, nakit çekim tutarları da kampanya dahilinde sayılmıyor. 16 Temmuz 2021 tarihi öncesinde onaylanmış bir kredi kartı olanlar için 100 TL bonus kampanyası geçerli olmuyor. Buna ek olarak sanal kartlar ve ek kartlar bonus kampanyasından yararlanamıyor. Yalnızca asıl kart ile yapılan harcamalar bonus kampanyası kapsamına dahil ediliyor ve bonus asıl karta yükleniyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

TEB'in avantajları bununla da sınırlı kalmıyor. TEB kredi kartına başvuranlar, ilk yıl kredi kartı aidatı ödemiyor. İlk aidat, kartın onaylanmasından 12 ay sonra ekstreye yansıtılıyor TEB'in avantajlı dünyası herkesi cezbediyor, bonus kampanyası sayesinde tüm TEB'liler alışverişe doyuyor.